لگوی جالب از گودزیلای ژاپنی

۲۳ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همه‌ی خودرو دوستان، آن را به اسم گودزیلا می‌شناسند. از هر نظر تمام‌عیار است؛ از طراحی اسپرت و دلنشین‌ گرفته تا قدرت بی‌نظیرش. نیسان GT-R یکی از پرچم‌دارهای سرعت و شتاب خودروهای اسپرت در دنیا است.

نیزمو یکی از مدل‌های قدرتمند نیسان GT-R است که حدود ۱۵۰ هزار دلار قیمت دارد. شاید نتوانیم این اتومبیل دوست‌داشتنی را تهیه کنیم اما لگوی هیجان‌انگیز آن را چطور؟! لگوی نیسان GT-R ظاهری فانتزی و شبیه به نمونه‌ی نیسان GT-R نیزمو دارد. شاید هرکسی نتواند این اتومبیل دوست‌داشتنی را تهیه کند، اما لگوی آن را چطور؟ لگوی این خودرو جزییات جالبی دارد؛ مثلا کابین لگوی این خودرو تمام المان‌های طراحی نمونه‌ی واقعی را دارد. ظاهر فانتزی چراغ‌های جلو و عقب، آینه‌های جانبی، سقف و درب موتور فضای جالبی به این لگوی دوست‌داشتنی داده است.

حالا که حرف از لگو شد، بد نیست به پیشینه‌ی این شرکت اشاره کنیم. لگو یک شرکت دانمارکی است که در سال ۱۹۴۹ میلادی تاسیس شد. قدیمی‌ها لگو را با آجرهای رنگارنگ برای خانه‌سازی به یاد می‌آورند، درحالیکه امروز انواع و اقسام طرح‌های جالب انواع فیلم و انیمیشن‌هایی مثل بتمن، انگری‌بردز و جنگ ستارگان تولید می‌شود.

نیسان GT-R که با کد R35 هم شناخته می‌شود، جزو یکی از پرچم‌دارهای مدعی دنیاست؛ خودروی کوپه‌ی اسپرت که تولید آن از ۱۰ سال پیش یعنی از سال ۲۰۰۷ میلادی شروع شده است. کانسپت این خودرو اولین بار در سال ۲۰۰۱ به عنوان پروتوتایپ GT-R در نمایشگاه خودرو توکیو معرفی و رونمایی شد.

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

X