ماشین جدید کیا به جای چرخ ریل دارد و خودران است

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نمایشگاه خودرو SEMA هر ساله در لاس وگاس برای فعالان صنعت خودرو برگزار می‌شود. شرکت «کیا» (Kia) هم امسال با خودش کانسپت‌های بسیار خوبی را به این نمایشگاه آورده است. در حالی که سال گذشته، تمرکز نمایشگاه روی خودروهایی بود که به درد سفر می‌خورند، تمرکر امسال کیا و نمایشگاه SEMA روی خودروهای هوشمند و خودران و ظرفیت استفاده از آن‌ها در ورزش و فعالیت‌های روزانه افراد است. کیا امسال خودرویی را در SEMA به نمایش گذاشته است تمام نیازهای ورزشی را در خودش جای داده و تا حد ممکن هم لوکس است.

خودروهایی که به نمایشگاه SEMA آورده می‌شوند، معمولا از کانسپت خارج نمی‌شوند و آن‌ها را در خیابان نمی‌بینید.

خودروی Sorento Ski Gondola شرکت کیا، بدون شک یکی از بهترین خودروهای نمایشگاه SEMA است. این خودرو قرار است اسکی‌ران‌ها را به بالای کوه ببرد و روی یخ، برف و هر چیز دیگری حرکت کند. با این حال، بخش جالب این خودرو، توانایی انجام این کارها به صورت خودکار است. خودروی Sorento Ski Gondola می‌تواند با سیستم خودکار رانندگی کند.

شرکت Lux Motorworks این خودروی برفی را برای کیا طراحی کرده است. این شرکت ریل‌هایی به خودروی کیا اضافه کرده و آن‌ها را با رنگ نارنجی تزیین کرده است. روی سقف این خودرو مکانی برای قرار دادن چوب اسکی وجود دارد و درهای عقب Sorento Ski Gondola هم در حالت «خودکشی» یا همان Suicide Door ساخته شده‌اند.

می‌توانید در ادامه، تصاویر خودروی عجیب کیا را ببینید. خودروهایی که به نمایشگاه SEMA آورده می‌شوند، معمولا از کانسپت خارج نمی‌شوند و آن‌ها را در خیابان نمی‌بینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: New Atlas

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۴ دیدگاه
 1. مهسا

  درهای عقب که گفتید حالت خودکشی دارند یعنی چی ؟

 2. امیر

  منظور از ریل همون شنیه

 3. علی اصغر

  این کار اولین بار توسط نیسان در مدل Nissan Pathfinder صورت گرفت…کلا این کره ای ها کارشون تقلیده و کپی کاری!!!

 4. یونس عادلی

  این تانکه!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه