مانیتورهای خمیده سامسونگ را در نمایشگاه الکامپ ببینید

۲۸ آذر ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

نمایشگاه الکامپ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است. سالن ۳۵ محل استقرار شرکت سامسونگ است و علاقه‌مندان می‌توانند از آن بازدید کنند. سامسونگ در الکامپ خمیده‌ترین نمایشگر مخصوص بازی خود را در معرض دید عموم قرار داده. این نمایشگر‌ها در غرفه‌ ۴۲۵ منتظر گیمرها هستند.

نمایشگر‌های فوق خمیده سامسونگ با اندازه ۲۷ اینچ و انحنای ۱۸۰۰R تجربه بصری متفاوت را به صاحب گیمرش منتقل می‌کند چراکه نمایشگر خمیده، چشم را کمتر خسته می‌کند و سبب افزایش لذت در حین بازی می‌شود.

این نمایشگرها نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتز دارند و زمان پاسخ‌دهی‌شان ۴ ثانیه است که سبب می‌شود این مانیتور به یک مانتیور مخصوص بازی کردن تبدیل شود چراکه گیمرها علاقه زیادی دارند که در هنگام بازی کردن با پرش تصویر مواجه نشوند و نمایشگرهای خمیده سامسونگ چنین امکانی را به آن‌ها می‌دهد.

روشنایی این مانیتور در نوع خود قابل توجه است چرا که روشنایی ۲۵۰ نیت، سبب می‌شود تا گیمر هنگام بازی کردن به خوبی رنگ‌های تیره را از هم تشخیص دهند و رنگ‌های روشن نیز به خوبی از هم تفکیک داده می‌شوند. این مسئل باعث می‌شود تا کاربر بدون از دست دادن هیچ‌ صحنه و جزئیاتی از بازی خود لذت ببرد.

وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل و امکان تولید بیش از ۱۶ میلیون رنگ ترکیب برنده‌ای را به وجود می‌آورد که اگر آن را در کنار فرمول جادویی روشنایی ۲۵۰ نیت قرار دهیم، تجربه‌ای خاص و منحصر به ‌فرد را به وجود می‌آورد که کمتر گیمری می‌تواند در برابر قدرت و انتقال تصویری که این مانیتور دارد، از خود مقاومت نشان دهد.

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ از ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. غرفه ۴۲۵ سالن ۳۵ محل استقرار شرکت سامسونگ است.

‌‌

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه