مایکروسافت از عرضه‌ی Red Dead Redemption روی ایکس‌باکس وان استقبال می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

از همان روزهای اولی که مایکروسافت اعلام کرد امکان اجرای بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ را روی ایکس‌باکس وان به وجود می‌آورد، بسیاری از کاربران خواهان تجربه‌ی دوباره‌ی بازی Red Dead Redemption بودند. به‌نظر می‌رسد مایک ایبارا (Mike Ybarra) رییس بخش برنامه نویسی شرکت مایکروسافت هم دوست دارد که این عنوان را بار دیگر روی کنسول ایکس‌باکس وان تجربه کند.

مایکروسافت برای عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption روی ایکس‌باکس وان، به اجازه‌ی ر‌اک‌استار نیاز دارد.

ایبارا در جدیدترین مصاحبه‌ی خودش پس از عرضه شدن قابلیت اجرای بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ روی ایکس‌باکس وان گفت:” خیلی دوست دارم که بازی Red Dead Redemption را روی ایکس‌باکس وان بازی کنم. قبلا ساعت‌های زیادی در بیابان‌های این بازی به ماجراجویی پرداخته‌ام.”
این عنوان در کنار بازی «ندای وظیفه: عملیات سری ۲» به عنوان پرطرفدارترین بازی‌هایی شناخته شدند که کاربران می‌خواستند آن‌ها روی ایکس‌باکس وان تجربه کنند.
ایبارا گفت که برای عرضه‌ی بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ روی کنسول ایکس‌باکس وان نیاز به کارهای مهندسی مختلف است و این روند در بازی‌های گوناگون هم متفاوت خواهد بود؛ اما از طرف دیگر ناشر بازی هم باید اجازه‌ی عرضه‌ی مجدد عنوان خودش روی کنسول ایکس‌باکس وان را بدهد. مایکروسافت درباره‌ی امکان اجرا شدن بازی Red Dead Redemption روی ایکس‌باکس وان با استودیوی راک‌استار تماس گرفته اما فعلا جواب مثبت دریافت نکرده است.
مایکروسافت گفته از آنجایی که کاربران زیادی قصد تجربه‌ی این بازی روی کنسول ایکس‌باکس وان را دارند، باید درخواست‌های خودشان را به راک‌استار هم ارسال کنند تا آن‌ها در این زمینه شرایط لازم را به وجود بیاورند تا بتوان این عنوان را برای ایکس‌باکس وان آماده کرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Engadgetبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. سامان

  ۱۰۰ % باهات موافقم برای منم Red Dead بهترین بازی که تاحالا کردم ، صدا گذاری فوق العاده ، داستان بی نظیر بازی واقعا این بازی یه چیز دیگه است.

  به شدت منتظر نسخه جدیدم

 2. ali

  red dead بی شک بهترین بازی است که من تا بحال دیدم و بازی کردم. اونقدر این بازی برای من جذاب بوده که فکر کنم ۴ و یا ۵ بار اونو از ابتدا تا انتها بازی کردم. اما ای کاش راک استار نسخه جدید هم میداد.

 3. محمد

  اگه یه باز سازی گرافیکی و چند عدد بخش جدید به بازی اضافه کنند من دوباره سمت xone خواهم رفت به جز بازی MGS:TPP هیچ عنوان در خور این نسل ندیدم وحالا که اقای کوجیما رفت فقط باید چشم امیدمون به راکستار و عنوان های خیره کنندش باشه.
  (البته فال اوت ۴ هم بازی زیبایی هستش ولی خیلی حوصله و وقت نیاز داره تا لذت کامل رو ازش ببریم)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما