مجسمه‌ی ۸۰۰ دلاری Bloodborne را ببینید

۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۲ خرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه

همانطور که احتمالا می‌دانید، بازی‌های ویدیویی سرگرمی ارزانی نیستند. خود بازی‌ها به کنار، هزینه‌هایی که احتمالا به خاطر طرفدار بازی‌ها بودن صرف می‌کنید هم بسیار جیب‌تان را اذیت می‌کنند. به تازگی مجسمه‌ی جدیدی از روی شخصیت اصلی بازی بلادبورن (Bloodborne) ساخته شده که نزدیک به یک متر ارتفاع دارد.

مجسمه‌ی Bloodborne به تعداد محدود ساخته می‌شود و ۸۰۰ دلار است.

مجمسه‌ی Bloodborne را شرکت ژاپنی «پرایم وان استودیو» (Prime 1 Studio) طراحی کرده است. این مجسمه در اصل از روی بسته‌ی الحاقی The Old Hunters بازی ساخته شده است و اندازه‌ی دقیق‌اش، ۸۱ سانتی‌متر است. اگر می‌خواهید یکی از این مجسمه‌ها داشته باشید، باید ۸۰۰ دلار از همین حالا برای خرید آن کنار بگذارید.

می‌توان لامپ خیابان و ستونی که در مجسمه است را عوض کرد. هم‌چنین امکان تغییر دست راست هم وجود دارد. هر دست جداگانه‌ای که در بسته‌ی این مجسمه قرار داده شده، سلاحی متفاوت دارد: یک دست تبر Hunter Axe را دارد و دست دیگر Saw Cleaver را. اگر کمی بیشتر پرداخت کنید، یک دست سوم هم دریافت می‌کنید که اسلحه‌اش Theaded Cane است.

مثل دیگر مجسمه‌های گران‌قیمت و بزرگ، مجسمه‌ی Bloodborne هم به تعداد محدود ساخته می‌شود. فقط ۲۰۰۰ عدد از نسخه‌ی معمولی و ۱۲۵۰ عدد از نسخه‌ی گران‌تر تولید خواهد شد. شرکت Sideshow که خودش بهترین سازنده‌ی مجسمه است، قرار است نسخه‌ی گران‌تر مجسمه‌ی Bloodborne را به صورت انحصاری بفروشد.

می‌توان از همین حالا مجمسه‌ی Bloodborne را پیش‌خرید کرد، اما این مجسمه در شهریور ماه سال آینده، یعنی سپتامبر ۲۰۱۸، به دست خریداران خواهد رسید.

 

منبع: GameSpot

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما