محتوای دانلودی بازی Uncharted 4 رایگان خواهد بود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۵ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

استودیوی ناتی داگ سازنده‌ی بازی Uncharted 4 اعلام کرد تمام مضامینی که بعدا برای سناریوی چندنفره این عنوان عرضه می‌شود، رایگان خواهد بود.

تمام محتوای دانلود که برای سناریوی چندنفره‌ی بازی Uncharted 4: A Thief’s End عرضه می‌شوند، رایگان خواهند بود.

بازی آنچارتد ۴ تا مدتی دیگر راهی بازار می‌شود که البته نسخه‌های دزدیده‌ی شده‌ی آن در بازار موجود هستند و با قیمت بالا به فروش می‌رسند. استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ به مناسبت نزدیک شدن به عرضه‌ی آخرین قسمت از مجموعه‌ بازی‌های آنچارتد، اطلاعاتی از سناریوی چند نفره‌ی این بازی منتشر کرد و مشخص شد که تمام مضامینی که در آینده برای این قسمت عرضه می‌شوند، رایگان خواهند بود.

main-uncharted-4-multiplayer-roadmap1

این موضوع باعث می‌شود که بازی‌کننده‌ها بتوانند تمام مضامین عرضه شده برای سناریوی چند نفره‌ی Uncharted 4 را بازی کنند و همه به مودها و حالت‌های یکسانی در این قسمت دسترسی داشته باشند.

در سناریوی چند نفره‌ی این بازی پاداش‌هایی در اختیار بازی‌کننده‌ها قرار می‌گیرد که به واسطه‌ی آن‌ها می‌توانند به DLCهای بازی دسترسی پیدا کنند و آیتم‌های بیشتری بخرند. صندوق‌هایی در این قسمت وجود دارند که با جمع‌آوری آن‌ها المان‌های بیشتری به روند بازی اضافه می‌شود. همچنین استودیوی ناتی داگ نقشه‌های جدیدی برای این قسمت عرضه می‌کند که برخی از آن‌ها از حالت Co-op هم پشتیبانی خواهند کرد.

ناتی داگ گفته که تا بهار سال ۲۰۱۷ سناریوی چندنفره‌ی آنچارتد ۴ را پشتیبانی می‌کند و مضامین مختلفی برای آن‌ عرضه خواهد شد. در زمان عرضه‌ی بازی مودهایی مانندRanked Team Deathmatch، Command، Team Deathmatch، Plunder، Warm Up Playlist و Trials قابل بازی هستند.

بازی Uncharted 4: A Thief’s End در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه برای کنسول پلی استیشن ۴ راهی بازار می‌شود.

‌‌‌‌‌

منبع: VG247

‌‌‌‌‌‌‌‌

  کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما