محصولات اپل پیشتاز فروش‌های ویژه‌ی آمریکا

مجید نوردوست ۹ آذر ۱۳۹۴ | ۰۸:۳۰ 5 فوریه 2019 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
محصولات اپل

براساس آمار منتشر شده، کاربران بیشتر خریدهای خودشان در فروش‌های ویژه‌ی کشور آمریکا را با تلفن‌های همراه انجام داده‌اند که در این میان بیشتر کاربران از آیفون و آیپد برای خرید استفاده کرده‌اند.

با نزدیک شدن به اواخر سال میلادی و شروع فصل تعطیلات در کشور آمریکا ، میزان خرید محصولات جدید افزایش پیدا می‌کند. با وجود روزهای بلک‌فرایدی، سایبرماندی و روز شکرگزاری مردم بیش از پیش خرید کرده‌اند. براساس تحقیقات انجام شده میزان فروش آنلاین کالاهای مختلف در فصل تعطیلات امسال زیاد بوده و در این میان بیشتر کابران خریدهای خودشان را به وسیله‌ی تلفن‌های همراه هوشمند انجام داده‌اند.

کاربران در فروش‌های ویژه‌ی کشور آمریکا به وسیله‌ی تلفن‌های همراه نزدیک به ۱٫۶ میلیارد دلار خرید کرده‌اند.

با توجه به آماری که از بررسی ۴۵۰۰ فروشگاه آنلاین به دست آمده، در چند روز گذشته میزان فروش آنلاین بسیار شگفت‌آنگیز بوده است. نزدیک به ۲٫۷۲ میلیارد دلار خرید در روز بلک‌فرایدی و ۱٫۷۳ میلیارد دلار خرید در روز شکرگزاری انجام شده که از این میان بیش از ۱٫۶ میلیارد دلار خریدها به وسیله‌ی تلفن‌های همراه هوشمند صورت گرفته‌اند.

در حالی که هنوز میزان خرید به وسیله‌ی تلفن‌های همراه همانند کامپیوترهای شخصی محبوب نشده، کاربران زیادی از تلفن همراه خودشان برای خرید محصولات گوناگون استفاده کرده‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی IBM نزدیک به ۶۰ درصد ترافیک سایت در روز شکرگزاری و ۵۵ درصد ترافیک در روز بلک‌فرایدی مربوط به تلفن‌های همراه هوشمند می‌شدند.

میزان استفاده‌ی کاربران از تلفن‌های همراه برای خرید کالا در روز شکرگزاری در مقایسه با سال گذشته ۱۴٫۸ درصد و در مقایسه با بلک‌فرایدی سال گذشته ۱۶٫۶ درصد افزایش داشته است.

فروش تلفن های همراه در بلک فرایدی

در آمار منتشر شده، تلفن‌های همراه و تبلت‌ها جزو پرفروش‌ترین محصولات بازار به شمار می‌روند که ۲۳٫۹ درصد تمام خریدهای انجام شده را به خودشان اختصاص داده بودند. تلفن‌های همراه و تبلت‌ها در سال گذشته نزدیک به ۱۶٫۱ درصد کل فروش محصولات را شامل می‌شدند.

در تحقیقات دیگری که سازمان Custora’s E-Commerce Pulse روی ۲۰۰ فروشگاه آنلاین انجام داده، مشخص شده که بیشتر کاربران با سیستم‌های iOS خرید کرده‌اند. براساس اطلاعات منتشر شده در روز شکرگزاری نزدیک به ۷۸٫۳ درصد از خریدهای آنلاین به وسیله‌ی آیپد و آیفون صورت گرفته است. این آمار در مقایسه با سال گذشته ۱٫۶ درصد افزایش داشته است.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فروش تلفن های همراه در بلک فرایدی

‌‌‌‌‌‌

منبع: Apple Insider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما