مدل ۵۱۲ گیگابایتی گلکسی نوت ۹ در برخی از کشورها عرضه می‌شود

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی نوت ۹

بعد از اینکه شایعه‌هایی مبنی بر احتمال عرضه‌ی گلکسی نوت ۹ مجهز به حافظه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی منتشر شد، حالا بر اساس اطلاعات جدید، به نظر می‌رسد این مدل در ابتدا مختص بازار کشورهای چین و کره جنوبی خواهد بود. البته شاید مدتی بعد از عرضه، این مدل برای دیگر کشورها هم ارائه شود.

به نظر می‌رسد این مدل در ابتدا مختص بازار کشورهای چین و کره جنوبی خواهد بود.

در حال حاضر معلوم نیست که آیا دیگر مشخصات این مدل مشابه دیگر مدل‌های این گوشی خواهد بود یا نه. اگر سامسونگ در زمینه‌ی دیگر مشخصات تغییراتی را بر این گوشی اعمال نکند، پس می‌توانیم انتظار بهره‌گیری از ۶ گیگابایت حافظه رم و تراشه اگزینوس ۹۸۱۰ و باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را داشته باشیم. در مورد دوربین هم باید بگوییم این گوشی به احتمال زیاد از یک دوربین مجهز به دیافراگم متغیر و یک دوربین مجهز به لنز تله‌فوتو بهره می‌برد. دوربین سلفی هم از نوع ۸ مگاپیکسلی خواهد بود.

از لحاظ طراحی هم بر اساس گزارش‌های منتشر شده، می‌توانیم انتظار طراحی مشابه گلکسی نوت ۸ را داشته باشیم. با وجود انتشار گزارش‌هایی مبنی بر بهره‌گیری از دکمه اختصاصی دوربین، طبق شایعه‌های جدیدتر می‌توانیم بگوییم که چنین موضوعی حقیقت ندارد. برای پنل‌های جلویی و پشتی این گوشی از شیشه استفاده شده و در مورد حاشیه‌های نمایشگر گلکسی نوت ۹ هم باید بگوییم که حاشیه‌های آن کمتر از مدل قبلی خود یعنی نوت ۸ خواهد بود.

در مورد تاریخ عرضه، طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، می‌توانیم انتظار معرفی این گوشی را در تاریخ ۹ آگوست (۱۸ مرداد) داشته باشیم و عرضه‌ی عمومی آن هم دو هفته بعد از این تاریخ آغاز می‌شود.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه