مدیر عامل سامسونگ استعفا داد

۲۱ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۰۰ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سامسونگ خبر داده است که «کوون اوه هیون» (Kwon Oh-hyun)، مدیر عامل این شرکت، از سامسونگ الکترونیکس استعفا داده است. این مدیر عامل به خاطر تبدیل کردن سامسونگ به یکی از غول‌های بزرگ چیپ‌ست سازی در دنیا، به اسم «آقای چیپ» یا Mr. Chip هم در سامسونگ شناخته می‌شود و خبر جدایی او از سامسونگ، افراد زیادی را غافلگیر کرده است.
«پارک جوگون» (Park Ju-Gun)، مدیر یک موسسه‌ی تحقیقاتی کره‌ای، درباره‌ی جدایی مدیر عامل سامسونگ گفته است: «در چنین زمانی کاملا عجیب است. درآمد سامسونگ رکورد زده است. سامسونگ قرار است در سه ماهه‌ی چهارم مالی حتی درآمد بیشتری داشته باشد، و همه‌ی آن‌ها به خاطر بخش قطعاتی است که او راه انداخته.»

خبر جدایی مدیر عامل سامسونگ، افراد زیادی را غافلگیر کرده است.

سامسونگ در کنار اعلام این خبر گفته است که هم‌چنین به زودی آمار و ارقام مالی خود مربوط به سه ماهه‌ی سوم مالی را منتشر خواهد کرد به لطف فروش چیپ‌ست‌های حافظه بسیار خوب است. تقاضای بالا برای چیپ‌ست‌های حافظه کاری کرده است تا سامسونگ به بیشترین درآمد سالانه‌ی خود برسد. بخش چیپ‌ست سامسونگ در سه ماهه‌ی دوم مالی بیش از ۷ میلیارد دلار برای این شرکت سوددهی داشت.

«کوون اوه هیون» که ۶۴ سال دارد، بیش از نیمی از عمر خود را در این شرکت بود. او تا اسفند ماه سمت رییس هیئت مدیره‌ی سامسونگ الکترونیکس را حفظ و سپس این شرکت را ترک خواهد کرد.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۸ دیدگاه
 1. Avatar Mohsen

  مسترچیپ واقعا اسمه خفنیه خخخخ

 2. Avatar محمد امین

  نخیر اون احمق نبوده که بره چون هرکسی هم یه نقاط اوجی داره هم نقاط ضعف خوب واضحه که اونم استعفا‌داد که تو تاریخ سامسونگ ازش به خوبی یاد بشه مثل بعضی ادما یا روئسا یا شاه های کشور های مختلف که تو اوج میرن که همیشه تو یاد ایندگان باشند

 3. Avatar امیر

  خوشی زیر دلشو زده بوده.والا

 4. Avatar رسول

  حتما میخواد بره پیش ال جی

 5. Avatar Ali

  “مدیر عامل سامسونگ استعفا داد”
  به جهنم!!!والا! یکی دیگه استعفا میده ما غصه بخوریم؟؟؟

  1. Avatar محمد امین

   خخخخخخخ

  2. Avatar آرش

   نه شما غصه نخورید، شما فقط یاد بگیرید قبل از حرف زدن کمی فکر کنید

 6. Avatar امیر حسین

  عجیب نیست
  میخواسته در اوج خداحافظی بکند