مدیر عامل سامسونگ استعفا داد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

سامسونگ خبر داده است که «کوون اوه هیون» (Kwon Oh-hyun)، مدیر عامل این شرکت، از سامسونگ الکترونیکس استعفا داده است. این مدیر عامل به خاطر تبدیل کردن سامسونگ به یکی از غول‌های بزرگ چیپ‌ست سازی در دنیا، به اسم «آقای چیپ» یا Mr. Chip هم در سامسونگ شناخته می‌شود و خبر جدایی او از سامسونگ، افراد زیادی را غافلگیر کرده است.
«پارک جوگون» (Park Ju-Gun)، مدیر یک موسسه‌ی تحقیقاتی کره‌ای، درباره‌ی جدایی مدیر عامل سامسونگ گفته است: «در چنین زمانی کاملا عجیب است. درآمد سامسونگ رکورد زده است. سامسونگ قرار است در سه ماهه‌ی چهارم مالی حتی درآمد بیشتری داشته باشد، و همه‌ی آن‌ها به خاطر بخش قطعاتی است که او راه انداخته.»

خبر جدایی مدیر عامل سامسونگ، افراد زیادی را غافلگیر کرده است.

سامسونگ در کنار اعلام این خبر گفته است که هم‌چنین به زودی آمار و ارقام مالی خود مربوط به سه ماهه‌ی سوم مالی را منتشر خواهد کرد به لطف فروش چیپ‌ست‌های حافظه بسیار خوب است. تقاضای بالا برای چیپ‌ست‌های حافظه کاری کرده است تا سامسونگ به بیشترین درآمد سالانه‌ی خود برسد. بخش چیپ‌ست سامسونگ در سه ماهه‌ی دوم مالی بیش از ۷ میلیارد دلار برای این شرکت سوددهی داشت.

«کوون اوه هیون» که ۶۴ سال دارد، بیش از نیمی از عمر خود را در این شرکت بود. او تا اسفند ماه سمت رییس هیئت مدیره‌ی سامسونگ الکترونیکس را حفظ و سپس این شرکت را ترک خواهد کرد.

منبع: Phone Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۸ دیدگاه
 1. Mohsen

  مسترچیپ واقعا اسمه خفنیه خخخخ

 2. محمد امین

  نخیر اون احمق نبوده که بره چون هرکسی هم یه نقاط اوجی داره هم نقاط ضعف خوب واضحه که اونم استعفا‌داد که تو تاریخ سامسونگ ازش به خوبی یاد بشه مثل بعضی ادما یا روئسا یا شاه های کشور های مختلف که تو اوج میرن که همیشه تو یاد ایندگان باشند

 3. امیر

  خوشی زیر دلشو زده بوده.والا

 4. رسول

  حتما میخواد بره پیش ال جی

 5. Ali

  “مدیر عامل سامسونگ استعفا داد”
  به جهنم!!!والا! یکی دیگه استعفا میده ما غصه بخوریم؟؟؟

  1. محمد امین

   خخخخخخخ

  2. آرش

   نه شما غصه نخورید، شما فقط یاد بگیرید قبل از حرف زدن کمی فکر کنید

 6. امیر حسین

  عجیب نیست
  میخواسته در اوج خداحافظی بکند

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما