مرسدس‌بنز S کلاس روباز به روایت تصویر

۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چند روزی تا شروع یکی از هیجان‌انگیزترین نمایشگاه‌های خودروی دنیا یعنی فرانکفورت باقی نمانده که مرسدس یک تیزر کوتاه از محصول لوکس و جدید خودش منتشر کرده است.

در این تیزر می‌توانیم S کلاس روباز مدل ۲۰۱۸ را ببینیم. خودرویی که از هر نظر بی‌نظیر است؛ از طراحی چشم‌نوازش گرفته تا قلب قدرتمندش. این اس‌کلاس لیموزین روباز در کلاس رقبای خودش  ماشین کاملا منحصر‌به‌فردی محسوب می‌شود. مرسدس‌ با طراحی این خودرو سعی کرده تا هویت لوکس خودش را در کالبد یک ماشین اسپرت قدرتمند و روباز حفظ کند. چرغا‌های LED جلو و عقب کشیده جزو عناصر کلیدی طراحی این خودرو هستند. سپرهای جلو و عقب اتومبیل هم نسبت به نمونه‌های اس کلاس قدیم با به‌روزرسانی‌های مهمی همراه شده‌اند.

گفته شده که زمان باز و بسته‌شدن سقف این اتومبیل ظرف ۳۰ ثانیه انجام می‌شود. با باز شدن سقف این خودرو می‌توانیم نمای چشم‌نواز، راحت و لوکس S کلاس کابریولت را ببینیم. صندلی‌های چرم سفید، نمایشگرهای دوگانه‌ی ۱۲.۳ اینچی (یکی به عنوان پشت‌آمپر و دیگری سیستم اینفوتینمنت)، فرمان جدید و کلیدهای کنترل لمسی جدید بخشی از تجهیزات داخلی لوکس این خودرو به حساب می‌آیند.

حالا نوبت قلب تپنده‌ی S560 است؛ مرسدس‌بنز یک پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی با حجم ۴ لیتر را درنظر گرفته است. این پیشرانه قادر است که توانی معادل ۴۶۲ اسب‌بخار و گشتاور ۷۰۰ نیوتون‌متر را تولید کند. این پیشرانه در بسیاری از مدل‌های AMG جدید هم به چشم می‌خورد. انتظار می‌رود که نمونه‌های قدرتمندتر دیگری هم برای نمایشگاه فرانکفورت حاضر شوند. خودروهای S63 و S65 که به پیشرانه‌ی ۸ سیلندر خورجینی تویین‌توربو با حجم‌های ۴ لیتر و ۵.۵ لیتر مجهز شده‌ باشند. در ادامه می‌توانید تیزر این اتومبیل را ببینید:

منبع: CarAdvice

برچسب‌ها :
دیدگاه شما