مسابقه‌ی گوشی‌ساز؛ گوشی بسازید، جایزه بگیرید

تیم تحریریه دیجی‌کالا مگ ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵ 22 جولای 2018

دیجی‌کالا مگ به‌زودی مسابقه‌ای جذاب برگزار می‌کند و از شما می‌خواهد که خودتان گوشی ایده‌آلتان را بسازید. در مسابقه‌ی گوشی‌ساز دیجی‌کالا مگ، شما در یک فرایند هیجان‌انگیز می‌توانید به‌صورت آنلاین با مبلغی که در اختیار دارید، گوشی بسازید، تصویر آن را به اشتراک بگذارید و جایزه بگیرید.

مسابقه‌ی بزرگ گوشی‌ساز، از ۲۷ اسفند شروع می‌شود و تا پایان روز ۱۳ فروردین ۹۶ ادامه خواهد داشت. برای ورود به این مسابقه‌، اول از همه باید در سامانه‌ی این مسابقه ثبت‌نام کنید. با ورود به برنامه‌ی گوشی‌ساز، شما باید با مبلغی مشخص، از بین طرح‌ها و قطعات مختلف، گوشی موبایل ایده‌آلتان را شکل دهید، سخت‌افزار مناسبش را انتخاب کنید و نام مناسبی برای آن برگزینید. توجه داشته باشید مبلغی که برای ساخت گوشی هزینه می‌کنید، محدود است و نمی‌توانید بهترین گزینه‌های تمام بخش‌ها را انتخاب کنید.

پس از اتمام فرایند ساخت و نام‌گذاری گوشی، لطفا تصویر آن را دریافت کرده و با هشتگ DigikalaGooshisaz# در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. به ۴ گوشی برتر از دید کاربران اینستاگرام دیجی‌کالا مگ، به ترتیب ووچرهای خرید از دیجی‌کالا با مبالغ ۱ میلیون، ۷۵۰، ۵۰۰ و ۲۵۰ هزار تومان تعلق می‌گیرد. هم‌چنین از بین تمام شرکت‌کنندگان، به قید قرعه به ۲۵ نفر ووچرهای خرید ۱۰۰ هزار تومانی داده خواهد شد.

اولین دوره‌ی مسابقه‌ی گوشی‌ساز دیجی‌کالا مگ، از ۲۸ اسفند ۹۵ تا ۱۳ فروردین ۹۶ برگزار می‌شود. منتظر اطلاع‌رسانی‌های بعدی ما باشید.

‌‌‌
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲۲ دیدگاه
  1. محمد محمد

    حالا همینجوری یه گوشی اندروید به من بدین لطفا..جایزه دوستی..شوخی کردم

  2. امیرحسین بهنیا امیرحسین بهنیا

    دیجی جایزه هات خیلی کمه که !

  • 1
  • 2