مسابقه اینستاگرامی سامسونگ با جایزه اسپیکر بی‌سیم ۳۶۰

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر تا پیش از این، تماشای تصاویر ۳۶۰ درجه یا عکاسی پانورما جذاب بود، امروز این امکان پدید آمده است تا صدا را هم ۳۶۰ درجه شنید. سامسونگ الکترونیکس، به‌تازگی از جدیدترین رده محصولات صوتی‌اش، یعنی اسپیکر بی‌سیم ۳۶۰ در ایران رونمایی کرده است. معرفی این محصول باعث شده تا با اشاره به توزیع صدای ۳۶۰ درجهی این اسپیکر، مسابقه‌ای در فضای مجازی با عنوان «تجربه ۳۶۰» راه اندازی شود. از شرکت کنندگان در این مسابقه دعوت شده است تا تجربه های واقعی زندگی را که مفهوم کامل شدن را به همراه دارد در قالب تصویر یا ویدیو به اشتراک بگذارند. این تجربه ها میتوانند با توجه به خلاقیت کاربران، شامل محتوای تصویری با موضوعات متنوعی از چرخش عقربه‌های ساعت گرفته تا دورهمی صمیمی با دوستان و خورشید خوش‌رنگ غروب باشد.

مسابقه تجربه ۳۶۰، در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود و به برترین های انتخاب شده بر اساس شرایط مسابقه، یک عدد اسپیکر اهدا خواهد شد. نحوه اجرای مسابقه به این صورت است که کاربران می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه، عکس‌ها و ویدیوهای خود را با هشتگ #تجربه۳۶۰ در صفحه شخصی خود بازنشر کنند.

Samsung_360_Speaker_Instagram_01

این عکس‌ها و ویدیوها هر پنج‌شنبه در حساب اینستاگرام سامسونگ هم بازنشر می‌شوند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مسابقه عکاسی ۳۶۰ درجه سامسونگ می‌توانند در اینستاگرام حساب کاربری رسمی سامسونگ در ایران را دنبال کنند یا به صفحه‌ی این کمپین در وب‌سایت سامسونگ مراجعه کنند.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما