مشخصات سخت‌افزاری هوم‌پاد اپل به بیرون درز کرد

مجید نوردوست ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هوم‌پاد

به‌تازگی گروهی از کاربران فرم‌ویر مربوط به اسپیکر هوشمند اپل یا هوم‌پاد را کالبد شکافی کرده‌اند و به مشخصات سخت افزاری این دستگاه پی‌برده‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده این محصول به ۱ گیگابایت رم مجهز شده است که دو برابر بیشتر از میزان رم در نظر گرفته شده برای گوگل هوم . آمازون اکو است. به احتمال زیاد این مقدار زیاد رم به دستیار صوتی اپل که سیری نام دارد اختصاص داده شده  تا بتواند کارهای مختلفی انجام دهد. البته قطعا از این میزان رم برای اجرای یکسری اپلیکیشن‌های سبک هم استفاده می‌شود.

در ادامه گفته شده که هوم‌پاد شرکت اپل به صفحه نمایشی به دقت تصویر ۲۷۲ در ۳۴۰ پیکسل مجهز شده است. چنین صفحه نمایشی قبلا روی اپل واچ هم قرار گرفته بود. به نظرمی‌رسد که این صفحه نمایش نقش پروژکتور را در بالای اسپیکر هوشمند اپل ایفا می‌کند و نقش چراغ‌های رنگی را ایفا می‌کند. گفته شده که این صفحه نمایش می‌تواند یکسری علامت خاص را نشان دهد که به احتمال زیاد به موضوعات مختلفی اشاره می‌کنند که کاربر باید به آن‌ها توجه داشته باشد.

شرکت اپل در خرداد ماه بود که اسپیکر هوشمند هوم‌پاد را معرفی کرد. این دستگاه از اواخر آذر یا اوایل دی ماه با قیمت ۳۴۹ دلار راهی بازار خواهد شد.

 

منبع: bgr
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما