بروز اختلال در شبکه همراه اول

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اختلال همراه اول
مدیر روابط عمومی همراه اول درباره مشکلات دیگر از قبیل خرید شارژ و دسترسی به اینترنت گفته که تا پایان روز دوشنبه ممکن است همچنان اختلالاتی وجود داشته باشد و بعد از آن رفع خواهد شد.

صبح امروز اختلالات مربوط به اپراتور همراه اول باعث مشکلات زیادی در برقراری ارتباط میان مشترکان این اپراتور شد. امکان تماس وجود نداشت و موقع گرفتن شماره خیلی از کاربران با پیام only emergency call مواجه می‌شدند. به علاوه اینترنت همراه اول هم از کار افتاد و تا این ساعت همچنان اختلال اینترنت همراه اول ادامه دارد. البته دو روز پیش پیامکی از سوی این اپراتور برای مشترکانش آمده بود که در آن ذکر شده بود: به منظور ارائه خدمات بهتر، سامانه جامع خدمات مشتریان همراه اول ارتقا می‌یابد. ولی در ادامه پیامک چیزی از قطع تماس‌ها و اینترنت گفته نشده بود و فقط اشاره کرده بودند که به طور موقت در برخی سرویس‌ها نظیر خرید شارژ و تعویض بسته مشکلاتی بروز کند.

درنتیجه شایعات زیادی حول این قطع ناگهانی شکل گرفت. اما بنظر می‌رسد این اختلال واقعا موقت است. اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: «همانطور که پیش‌تر نیز اطلاع رسانی شده بود صبح امروز یکشنبه ۲ اردیبهشت ماه در ارتباط برخی مشترکین مشکلاتی بروز کرده که تا ظهر امروز برطرف می‌شود.»

تاکید شده که ارتقا سیستم‌های زیرساختی دلیل این اتفاق بوده است.

با قول مدیران این اپراتور تا ظهر مشکل مربوط به تماس‌های تلفنی و اینترنت همراه اول رفع خواهد شد اما مدیر روابط عمومی همراه اول درباره مشکلات دیگر از قبیل خرید شارژ و دسترسی به اینترنت گفته که تا پایان روز دوشنبه ممکن است همچنان اختلالاتی وجود داشته باشد و بعد از آن رفع خواهد شد.دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. فائزه

  سریع تر مشکل رو حل کنید لطفااااااا بدون اینترنت نمیشه

 2. tt

  چرا اتفاقا همراه اول گفته بود همه ی موارد رو

 3. احسان

  یعنی واقعا یه اطلاع رسانی ساده نمی تونن انجام بدن؟؟؟
  (سال ۲۰۱۸)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما