معرفی بازی نوروزی: Unacharted: The Lost Legacy (روز ۱۱ فروردین)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
معرفی بازی نوروزی: Uncharted The Lost Legacy

به زمانی رسیده‌ایم که بازی‌های پیشنهادی‌مان را باید به عناوینی محدود کنیم که یکی دو روزه تمام می‌شوند. اگر بگوییم «آنچارتد ۴» بهترین بازی پلی‌‌استیشن۴ است، چندان بیراه نگفته‌ایم. اگر دنباله‌ی مستقل آنچارتد ۴ را تمام نکرده‌اید، یکی دو روز پایانی تعطیلات را روی آن وقت بگذارید.

داستان «نیتن دریک» (Nathan Drake)، یعنی شخصیت اصلی مجموعه بازی‌های آنچارتد، به پایان رسیده است. در نتیجه از «آنچارتد: میراث گمشده» (Uncharted: The Lost Legacy) انتظار نیتن دریک را نداشته باشید. داستان بازی پس از آنچارتد ۴ اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی میراث گمشده هم یکی از شخصیت‌های محبوب این مجموعه است که در شماره‌ی چهارم، حضور نداشت.

می‌توانیم به جرات بگوییم که از نظر گرافیکی آنچارتد: میراث گمشده در برخی صحنه‌ها حتی پایش را از آنچارتد ۴ هم فراتر می‌گذارد.

در آنچارتد: میراث گمشده کنترل «کلویی فریزر» (Chloe Frazer) را به دست می‌گیرید و به همراه «نادین راس» (Nadine Ross) به دنبال پیدا کردن گنجی در هندوستان می‌روید.

آنچارتد: میراث گمشده چیز جدیدی به مجموعه بازی‌های آنچارتد اضافه نمی‌کند؛ نه قرار است با صحنه‌های جدید و عجیبی روبرو شوید و نه مکانیک‌های بازی چیز تازه‌ای در مقایسه با آنچارتد ۴ در مقابل شما می‌گذارند. با این حال، آنچارتد: میراث گمشده را به عنوان یک ادای احترام به مجموعه‌ی بزرگ آنچارتد می‌بینیم؛ ادای احترامی که نگاهی به بهترین صحنه‌های آنچارتد در طول چهار شماره‌ی قبل کرده و با گزینش بهترین‌های آن‌ها، یک بازی شگفت‌انگیز تحویل طرفداران این مجموعه داده است.

شاید بازی از نظر روند و داستان، به پای آنچارتد ۴ نرسد، ولی می‌توانیم به جرات بگوییم که از نظر گرافیکی آنچارتد: میراث گمشده در برخی صحنه‌ها حتی پایش را از آنچارتد ۴ هم فراتر می‌گذارد.

آنچارتد: میراث گمشده چیز جدیدی به مجموعه بازی‌های آنچارتد اضافه نمی‌کند.

اگر دور و اطرافیان‌تان در نوروز به هندوستان رفته‌اند و راه به راه عکس پست می‌کنند، شما هم کم نیاورید، حالت عکاسی آنچارتد: میراث گمشده را فعال و شروع به عکاسی کنید. اگر شخصیت اصلی را از کادر بیرون بکشید، کسی نمی‌تواند فرق بین واقعیت و آنچارتد: میراث گمشده را تشخیص دهد؛ حتی می‌توانیم بگوییم که این بازی در برخی مواقع از واقعیت هم زیباتر است.

یکی دو روز پایانی تعطیلات نوروز خود را به بازی کردن آنچارتد: میراث گمشده بگذرانید که از هر نوع سفر و بیرون رفتن، آن هم در این حجم شلوغی، زیباتر و لذت‌بخش‌تر است.

نام بازی: Uncharted: The Lost Legacy

تهیه کننده: Sony Interactive Entertainment

سازنده: Naughty Dog

سبک: اکشن ماجرایی

پلتفرم: PS4برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. MOHAMMAD HM

  من هر روز صفحه شمارو به امید پادکست چک میکنم
  بزارید دگ 🙁

 2. amin.devilboy4

  عید تموم شد و شما قولی که در مورد پادکست و سوپرایزهاایی که قرار بود تو عید انجام بدینو بهش عمل نکردین

  1. متاسفانه درگیری‌های مختلفی توی تعطیلات مانع از ضبط برنامه‌ای که در نظر داشتیم شد.
   به محض پایان تعطیلات، حسابی از خجالت در میایم.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما