این موبایل عجیب و غریب شماره‌گیر چرخشی دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

حتما تلفن‌های قدیمی که شماره‌گیر چرخشی داشتند را به یاد دارید. الان دیگر چنین تلفن‌هایی دیده نمی‌شوند. تلفن‌های همراه صفحه نمایش لمسی و تلفن‌های خانگی هم شماره‌گیر دکمه‌ای دارند. هیچ موبایلی هم وجود نداد که شماره‌گیر چرخشی داشته باشد. در واقع تکنولوژی‌های جدید تلفن‌های همراه هوشمند هیچ وقت با چنین شماره‌گیرهایی هماهنگ نبودند؛ اما این موضوع باعث نشده که یکسری از افراد چنین تلفن همراهی نسازند.

تلفن همراهی که در ادامه می‌توانید ویدیوی آن را ببینید تنها شش کار انجام می‌دهد. می‌شود با آن تماس تلفنی گرفت، پیام کوتاه ارسال کرد، رادیو گوش کرد، به تماس‌های دریافتی پاسخ داد به بخش تنظیمات رفت و آن را روی حالت بی‌صدا قرار داد. البته صفحه نمایش این گوشی ۹۶ در ۹۶ پیکسل است. بدنه‌ی این محصول به ظاهر کلاسیک هم فلزی است و بخش‌هایی از آن با پرینترهای سه‌بعدی ساخته شده.

در واقع می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که این تلفن همراه مانند بسیاری از گوشی‌های ارزان قیمت نوکیا می‌ماند و تنها صفحه کلید چرخشی دارد.

البته انتظار نداشته نباشید که این محصول به شکل عمده راهی بازار شود. دیگر کسی پیدا نمی‌شود که بخواهد چنین محصولی داشته باشد. تلفن‌های همراه امروزی آن‌قدر امکانات پیش روی مردم قرار می‌دهند که فکر نمی‌کنم بشود با چنین محصولی کار کرد. در ادامه می‌توانید ویدیوی این موبایل را ببینید:

منبع: The Verge

‌‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما