میت ۱۰ با اندروید ۸ و EMUI 6 می‌آید

۱۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
باتری میت ۱۰

شرکت هواوی در تاریخ ۲۴ مهر ماه گوشی میت ۱۰ را معرفی خواهد کرد. به احتمال زیاد این گوشی با اندروید ۸ راهی بازار می‌شود. امروز تصاویری از رابط کاربری این گوشی به بیرون درز کرده که عرضه این گوشی با اندروید اوریو و رابط کاربری EMUI 6 شرکت هوای را تایید می‌کنند.

در واقع می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که میت ۱۰ اولین محصولی که خواهد بود از همان ابتدا با اندروید ۸ راهی بازار می شود. هواوی ویژگی‌های جالبی در این گوشی قرار داده که یکی از آنها امکان تغییر دقت تصویر گوشی است. کاربران می‌توانند دقت تصویر صفحه نمایش گوشی را روی ۷۲۰p با ۱۰۸۰p قرار دهند. امکان تصویر در تصویر کردن برنامه‌های مختلف هم یکی دیگر از ویژگی‌های اندروید ۸ است که روی این گوشی دیده می‌شود. دکمه‌های هدایت سیستم عامل اندروید به صورت نامرعی روی صفحه نمایش قرار گرفته‌اند و زمانی که صفحه نمایش روشن شود این دکمه‌ها را هم می‌توان دید. همچنین کاربران می‌توانند این دکمه‌ها را شخصی‌سازی کنند و ترتیب قرار گرفتن‌ آن‌ها را تغییر دهند.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که چه تغییرات دیگری در رابط کاربری جدیدترین گوشی هواوی ایجاد شده است.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar ابراهیم

    نمی دونم چرا فکر می کنم دیجی مگ برای برندی مثل هواوی عین برند های دیگه مثل اپل و سامسونگ توی اخبار سنگ تموم میزاره، دلیلش هر چی که هست من واقعاً خوشحالم، ممنونیم مجید جان!

  2. Avatar alireza

    اوووف،خیلی هم عالی ،امید وارم دی جی کالا هم این گوشی رو خیلی زود برای پیش فروش بزاره.