[اینفوگرافیک] ۸ رسم و رسوم عجیب میز شام در دنیا

سمیرا علی نژاد ۱۹ تیر ۱۳۹۶ | ۲۱:۰۰ 25 جولای 2018

تابستان قبل از هرچیزی ما را یاد سفر می‌اندازد. چه تجربه‌ای جالب‌تر از این‌که بیخیال رستوران‌های توریستی شوید، از هتل بیرون بیایید و به دنبال یک رستوران محلی بگردید. بهترین راه برای آشنا شدن با فرهنگ مردم یک کشور پیدا کردن دوستان محلی در یک رستوران است. رسم و رسوم در هر کشور متفاوت است و میز شام در دنیا در هرکشور رسم و رسوم جالبی دارد.

مثلا در فرانسه سر میز غذا نباید دست‌هایتان را روی پا بگذارید. وقتی از قاشق و چنگال استفاده نمی‌کنید ساعدتان (و نه آرنجتان) را روی میز بگذارید. در این حالت دیگران می‌توانند دست‌های شما را ببینند که مشغول چه کاری است. در آلمان

برای تکه کردن سیب زمینی از چاقو استفاده نکنید. آلمانی‌ها می‌گویند باید سیب‌زمینی را با چنگال خرد کرد. استفاده از چاقو یعنی نمی‌دانید سیب‌زمینی به‌اندازه کافی پخته یا نه.  با خرد کردن سیب‌زمینی و ریختن سس روی آن از خوردنش بیشتر لذت ببرید.

این اینفوگرافیک چند رسم خاص میز شام در دنیا را نشان می‌دهد که به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با افراد بومی داشته باشد. می‌توانید اینفوگرافیک‌های سفر را در این تابستان از دیجی‌کالامگ دنبال کنید.

رسوم میز شام در دنیا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۸ دیدگاه
 1. Ina Ina

  مورد ۶ باید «نکنید» باشه

 2. علی علی

  ایران:باید زود تر از همه از پشت میز بلند شوید
  زیرا در غیر این صورت مجبور به جمع کردن میز می شوید :)))))
  (کتابی نوشتم که با متن اینفوگرافیک تطابق داشته باشه)

 3. محمد رضا محمد رضا

  پست مفیدی بود اما فکر میکنید چند نفر از خوانندگان این پست توان سفر به دیگر کشور ها را داشته باشند

  1. هادی هادی

   دقیقا . (بیگ لایک)

  2. هادی هادی

   دقیقا

  3. حق با شماست.
   ولی دونستن این رسومات هم میتونه مثل سفر بهشون جالب باشه. نه همونقدر ولی شاید به اندازه ی ورق زدن آلبوم خاطرات یک جهان‌گرد!

 4. amir amir

  نوچوفسکی رو نباید با قاشق بخوری
  D:

  1. ehsan ehsan

   با لوبیا بخوری حکمش اعدامه 🙂