نسخه‌ی نهایی اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ موبایل عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نسخه‌ نهایی برنامه‌ی اینستاگرام با تمام ویژگی‌هایی که قبلا برای سیستم‌های اندروید و iOS عرضه شده بود، برای سیستم‌های ویندوز ۱۰ موبایل هم منتشر شد.

اینستاگرام به شکل کامل و با تمام ویژگی‌هایش برای سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل عرضه شد.

یکی از مشکلاتی که سیستم عامل موبایل شرکت مایکروسافت با آن دست و پنچه نرم‌ می‌کند، نداشتن برنامه‌های مختلف است. تا همین چند وقت پیش هم برنامه‌ی اینستاگرام در حالت آزمایشی برای این سیستم عامل عرضه شده بود؛ اما از امروز به بعد کاربران سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل می‌توانند نسخه‌ی کامل این اپلیکیشن را روی گوشی‌های خودشان نصب کنند و به وسیله‌ی آن با دوستان‌شان در این شبکه‌ی اجتماعی در ارتباط باشند.

در این نسخه از اینستاگرام کاربران می‌توانند برای یکدیگر پیام ارسال کنند و این قابلیت را دارند که چند حساب کاربری را به برنامه‌ی خودشان اضافه کنند. نسخه‌ی ویندوز ۱۰ موبایل برنامه‌ی Instagram از حالت کاشی‌های زند‌ه‌ی این سیستم عامل هم پشتیبانی می‌کند.

instagram-windows-10-mobile

از هم اکنون کاربران می‌توانند این برنامه را روی گوشی‌های خودشان نصب کنند و از تمام ویژگی‌های آن لذت ببرند.  با مراجعه به فروشگاه ویندوز می‌توانید اینستاگرام را روی گوشی خودتان دانلود کنید.  با نصب این برنامه دیگری نیازی به استفاده از اپلکیلشن‌های غیر رسمی نخواهید داشت.

‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌‌‌‌

  کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. حسین

    به کیفیت اندروید و ای او اس نیست ولی کار باهاش خوبه

  2. وحيد

    وحید هنوز لگ داره حتی روی لومیا ٩٣٠
    برنامه هایی که از اندوید و iOS پورت میشه انگار جالب از آب درنمیاد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما