نسخه وب اینستاگرام به قابلیت جستجو مجهز شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مدتی طولانی است که نسخه وب اینستاگرام مورد بی‌مهری این شرکت قرار گرفته و عقب افتادگی آشکاری نسبت به نسخه اندرویدی و iOS دارد.

پس از سه سال ارایه نسخه وب اینستاگرام، امروز این شرکت قابلیت جستجو را به آن افزود.

پس از سه سال ارایه نسخه وب اینستاگرام، امروز این شرکت قابلیت جستجو را به آن افزود. با استفاده از این قابلیت، شما می‌توانید هشتگ، لوکیشن‌ها و اکانت کاربران را جستجو کنید. تگ‌ها و لوکیشن‌ها صفحات مخصوص خود را نیز خواهند داشت، بنابراین می‌توانید مهم‌ترین و محبوب‌ترین تصاویر مرتبط با هر موضوع را مشاهده کنید.

این تغییر در نسخه وب پس از ارایه سیستم جستجوی جدید و تبت Explore بازطراحی شده برای نسخه iOS و اندروید منتشر می‌شود. کاربران گوشی‌های موبایل می‌توانند به وسیله تب Explore جدید میان تگ‌ها، مکان‌ها و اتفاقات داغ اینستاگرام گشت و گذار کنند.

Instragram

این قابلیت‌های پیشرفته‌تر هنوز به نسخه وب وارد نشده‌اند و احتمالا در آینده ای نزدیک نیز شاهد این اتفاق نخواهیم بود. اینستاگرام همواره اعلام کرده که نسخه وب تنها یک مکمل برای اپلیکیشن‌های موبایل اینستاگرام است؛ گفته ای که از عدم اولویت نسخه وب خبر می‌دهد. اینستاگرام مدتی قبل نیز پشتیبانی این شبکه اجتماعی از تصاویر با رزولوشن بالا را آغاز کرد.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما