نسل جدید Honor هوآوی سنسور اثر انگشت و دوربین کشویی دارد

۲۵ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۶:۱۳ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

براساس اطلاعات منتشر شده، به‌نظر می‌رسد شرکت هوآوی در حال کار روی یک عضو جدید از خانواده Honor است. این گوشی اخیرا مجوزهای لازم را از سازمان TENAA چین دریافت کرده است.

 

سازمان مخابراتی TENAA به‌تازگی تصاویری از نسل جدید گوشی‌های هوشمند سری Honor هوآوی منتشر کرده است. براساس این تصاویر هوآوی یک دوربین کشویی همراه با سنسور اثر انگشت در پشت این دستگاه قرار داده است.

 

به‌تازگی سازمان TENAA تصاویری از این محصول منتشر کرده است. به‌نظر می‌رسد هوآوی در طراحی این محصول از ویژگی‌های جدیدی بهره گرفته است. یکی از ویژگی‌های جالبی که هوآوی در این گوشی قرار داده است، طراحی خاص برای دوربین اصلی است.
دوربین پشتی این گوشی به‌صورت کشویی طراحی شده و زمانی که آن را به سمت بالا حرکت می‌دهید، در نقش دوربین جلو هم ظاهر می‌شود. شرکت سازنده این دوربین را به شکلی طراحی کرده که بتوان به‌راحتی از آن استفاده کرد. یک دکمه مخصوص در سمت چپ دوربین قرار گرفته که با فشار دادن آن، دوربین به سمت بالا حرکت می‌کند.

honorr11122

همچنین به‌نظر می‌رسد هوآوی از سنسور اثر انگشت در بدنه‌ی این محصول بهره گرفته است. این شرکت برخلاف گوشی‌های آیفون یا محصولات سری S سامسونگ که سنسور اثر انگشت آن در زیر دکمه‌ی Home قرار داشت، سنسور تشخیص اثر انگشت خود را در فریم دستگاه قرار داده است.
لازم به‌ذکر است که نسل جدید محصولات سری Honor شبیه به نسل قبل است با این تفاوت که دوربین آن قابلیت حرکت به شکل کشویی داشته و با این قابلیت جدید، دوربین جلو هم فلش دارد. هنوز دلیل این تصمیم هوآوی مشخص نیست؛ اما قطعا در بین گوشی‌های هوشمند بازار، ایده‌ای منحصر به‌فرد محسوب می‌شود.
به‌نظر می‌رسد هوآوی قصد دارد آزمایش‌هایی همراه با ویژگی‌های خاص در نسل جدید گوشی هوشمند Honor خود انجام دهد. لازم به‌ذکر است که هوآوی قصد ندارد این گوشی جدید را با قیمت بالا روانه بازار‌ کند و تنها هدف اصلی هوآوی از این اقدام، به‌رخ کشیدن خلاقیت خود به شرکت‌هایی مانند سامسونگ و اپل است.

honorr11123

منبع: Gizmo China

برچسب‌ها :
دیدگاه شما