HP نسل جدید کامپیوترهای بدون کیس خودش را معرفی کرد

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت HP دو مدل از کامپیوترهای بدون کیس (All in One) خودش از خانواده‌ی Pavilion را معرفی کرد.

محصولات جدید HP لبه‌های بسیار نازکی دارند و فاصله‌‌ی صفحه نمایش تا لبه‌های آن بسیار کم است. این موضوع زیبایی خاصی به کامپیوترهای بدون کیس جدید HP داده‌اند. این شرکت گفته که قطر لبه‌های این محصولات ۷۵ درصد باریک‌تر از سایر محصولات بازار است.

برای این محصولات یک دوربین هم در نظر گرفته شده که تنها در شرایطی که کاربران به آن نیاز داشته باشند، از مکان مخصوص خودشان خارج می‌شوند. میکروفن‌های این کامپیوترها هم در زمانی فعال می‌شوند که دوربین هم فعال باشد. این موضوع باعث شده که کاربران احساس امنیت بیشتری در زمان استفاده از دوربین و میکروفن خودشان داشته باشند و اطمینان داشته باشند که برنامه‌ای بدون خارج کردن دوربین از مکان مخصوصی که دارد نمی‌تواند از آن‌ها فیلم یا عکس بگیرد.

کامپیوترهای بدون کیس HP در دو مدل ۲۳ و ۲۷ اینچی ساخته شده‌اند و با سخت افزارهای متفاوت راهی بازار می‌شوند. به طور مثال این کامپیوترها را می‌توان با نسل ششم پردازنده‌های اینتل، دوربین‌های RealSense، رم تا ۱۶ گیگابایت و حافظه داخلی تا سه ترابایت خریداری کرد.

HP_Pavilion_All-in-One-1

البته شرکت HP در کنار معرفی این کامپیوترهای بدون کیس، مانیتور جدیدی را هم نشان داد. این مانیتور از صفحه نمایشی با کیفیت QHD برخوردار است و از پورت‌های HDMI، DisplayPort بهره می‌برد و به USB Hub مجهز شده است.

HP_Pavilion_32-1

مانیتور جدید HP در تاریخ ۶ تیر ماه با قیمت ۳۹۹ دلار راهی بازار خواهد شد. مدل ۲۳ اینچی کامپیوترهای جدید این شرکت هم از ۲۰ تیر با قیمت ۷۴۹ دلار و مدل ۲۷ اینچی هم در تاریخ ۱۳ تیر ماه با قیمت ۹۹۹ دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

‌‌‌‌‌

منبع: The Verge

‌‌‌‌‌‌

  کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه