ال‌جی نسل جدید V10 را جایگزین G Flex 3 می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به‌نظر می‌رسد که شرکت «ال‌جی» (LG) از هم اکنون در فکر ساخت نسل جدید گوشی V10 است.

به احتمال زیاد شرکت ال‌جی نسل جدید گوشی V10 را در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ راهی بازار می‌کند.

شرکت کره‌ای ال‌جی در سال‌های گذشته گوشی‌های G Flex و G Flex 2 را در نمایشگاه CES معرفی کرده بود و به همین دلیل احتمال می‌رفت که گوشی G Flex 3 هم در این نمایشگاه معرفی شود؛ اما به‌تازگی شایعاتی منتشر شده که به خلاف این موضوع اشاره می‌کنند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

گوشی G Flex 2

گوشی G Flex 2

در این شایعات گفته شده که به احتمال زیاد شرکت ال‌جی گوشی G Flex 3 را در نمایشگاه CES معرفی نمی‌کند و کاربران امسال شاهد عرضه‌ی این گوشی نخواهند بود. البته در گذشته به این موضوع اشاره شده بود که این گوشی در اواخر اسفند ماه با تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۸۲۰ و یک صفحه نمایش شش اینچی با کیفیت QHD معرفی می‌شود.

همچنین مشخص شده که ال‌جی قصد دارد گوشی G5 را در فروردین ماه و نسل جدید گوشی V10 را هم در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ راهی بازار کند.

گوشی V10 از این نظر مورد توجه کاربران قرار گرفت که از دو صفحه نمایش بهره می‌برد و دو عدد دوربین جلو هم روی آن قرار گرفته بود. صفحه نمایش دوم این گوشی در بالای صفحه نمایش اصلی قرار گرفته و کاربران می‌توانند اعلان‌های مختلف را روی آن مشاهده کنند. دوربین‌های جلوی این تلفن‌همراه هوشمند هم برای عکاسی در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: G For Gamesبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما