تمام گوشی‌های نوکیا اندروید P را دریافت خواهند کرد

امیرحسین میرزایی ۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۰ 30 می 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
نوکیا ۸ سیروکو

شرکت HMD Global توانسته است کم و بیش برند نوکیا را دوباره به یکی از بزرگترین برندهای موبایل تبدیل کند؛ طوری که گوشی‌های هوشمند جدید نوکیا نه تنها قابلیت‌ها و امکانات بسیار شگفت‌انگیزی دارند، بلکه به خاطر قیمت خوبشان از نظر فروش هم توانسته‌اند مکان بسیار خوبی در بازار اشباع شده‌ی گوشی‌های هوشمند را به خود اختصاص دهند.

تمام گوشی‌های هوشمند نوکیا که تا به امروز ساخته و در بازار عرضه شده‌اند، به اندروید بعدی بروزرسانی می‌شوند.

گوشی‌هایی که شرکت HMD Global با برند نوکیا تولید می‌کند مدل‌های مختلف و زیادی دارند و برخی از آن‌ها حتی فقط در چند ناحیه و منطقه عرضه شده‌اند. با این حال، تمام گوشی‌های هوشمند نوکیا، از ارزان‌ترین مدل‌ها مثل نوکیا ۲ گرفته تا گوشی‌های پرچم‌دار این برند یعنی نوکیا ۸ سیروکو، از سوی HMD Global به بهترین شکل ممکن پشتیبانی می‌کنند.

به همین دلیل است که وقتی از سوی شرکت HMD Global می‌شنویم تمام گوشی‌های هوشمند نوکیا که تا به امروز ساخته و در بازار عرضه شده‌اند، به اندروید بعدی بروزرسانی می‌شوند، چندان غافلگیر نمی‌شویم.

نوکیا ۲

شرکت HMD Global خبر داده است که پس از عرضه‌ی اندروید P در پاییز امسال، تمام گوشی‌های هوشمند نوکیا را به این نسخه‌ی جدید اندروید بروزرسانی خواهد کرد.

تعداد زیادی از گوشی‌های نوکیا قرار است به جدیدترین نسخه‌ی فعلی اندروید یعنی اندروید ۸.۱ هم بروزرسانی شوند. طبق خبری که HMD Global دیروز منتشر کرد، گوشی نوکیا ۲ قرار است ماه آینده به اندروید ۸.۱ اوریو بروزرسانی شود.

شرکت نوکیا دیروز مدل‌های جدید از سه گوشی نوکیا ۲ و نوکیا ۳ و نوکیا ۵ معرفی کرد که هر سه در پروژه‌ی اندروید وان گوگل جای می‌گیرند و با اندروید خالص عرضه می‌شوند.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. افتخاری افتخاری

    سلام
    نوکیا ایکس هم جزوش هست؟ و اینکه از کجا باید اپدیت کنیم؟

  2. محمدرضا محمدرضا

    سلام منظور گوشی های سری جدید نوکیا هستن یا سری قدیمی نوکسا مثل نوکیا x که اندرویدشون پاینه هم به p اپدیت میشه ؟

    1. منظور تمام گوشی‌های هوشمند نوکیا ساخته‌ی HMD Global ئه.