هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 منتشر شد

مجید نوردوست ۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

همزمان با عرضه اندروید ۸.۰ یا اریو، اپل هفتمین نسخه آزمایشی iOS 11 را منتشر کرد. این نسخه یکسری تغییرات و ویژگی‌های کوچک را پیش روی کاربران قرار می‌دهند. انتظار داریم که نسخه نهایی iOS 11 تا چند وقت دیگر عرضه شود.

مدل نسخه اروپایی iOS 11‌ زمانی که صدا را خیلی زیاد می‌کنید، خط بلندی صدا در کنترل سنتر به زنگ زرد در می‌آید. ساعت نشان داده شدن در صفحه قفل گوشی کوچک‌تر شده است. آیکون جدیدی برای اپل موزیک در قسمت کنترل سنتر در نظر گرفته شده. وضعیت استفاده از اینترنت موبایل هر ماه ریست می‌شود. تغییراتی هم در قابلیت چند وظیفه‌ای iPad به وجود آمده است. زمانی که گوشی در حالت Emergency قرار می‌گیرد، سنسور تشخیص اثر انگشت از کار می‌افتد. در قسمت پادکست‌ها، اگر پادکست قدیمی‌تری را گوش نکرده‌ باشید، شماره جدید آن را به صورت خودکار دانلود نمی‌شود. برخی از مشکلات iOS 11 هم در این به‌روزرسان برطرف شده است.

برای نصب این نسخه از iOS 11 باید به قسمت Settings و منوی General بروید. سپس وارد قسمت Software Update شوید. البته باید به این موضوع توجه کنید باید جزو افرادی باشید که در طرح پیش نمایش iOS 11 ثبت‌نام کرده بودند.

منبع: Apple
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar amin

    حرکت به سمت سیستم عامل جدید اپل باید با اهستگی باشد برای ما کاربران ایرانی بدلیل نرم افزارهای فارسی که عموما ۳۲ بیت هستند و روی سیستم عامل شماره یازده جدید قابلیت اجرا ندارند مانند برنامه بانک ها و خیلی برنامه های لاتین نسبتا قدیمی که اپدیت برایشان نیامده و پشتیبانی ضعیف تری دارند بنابراین توصیه میکنم هیجان جدیدترین ها را در خود سرکوب کنید و فعلا اپدیت نکنید مگر ایفون ۸ بخرید که مخالفم چنین ایفونی وجود ندارد و ایفون هفت اس صرفا وجود خواهد داشت که انهم با سیستم عامل شماره ۱۱ خواهد امد و بناچار انتخاب دیگری ندارید اپل همیشه از یک روند یکنواخت استفاده میکند از زمان معرفی بگیرید تا پروسه معرفی و افزایش و تفاوت هر مدل با مدل دیگر و هرگز همه برگهای برنده خود را روی یک محصول ارایه نمیکند و ثابت کرده افزودن قابلیت ها ملایم و بمرور اعمال میشوند نه اینکه همه را یکجا در یک محصول رو کند این تکنیک هم انتخابی نیست بلکه ناچار است اپل یک شرکت سهامی است و بخش اعظم سود این ابر غول تکنولژی از فروش ایفونهاست بنابراین باید هر سال چیزی تازه ارایه کند و این مسله محدودیت بزرگی برای اینده این شرکت ایجاد میکند یعنی اگر بهینه سازی در یکسال صورت نگیرد سهام اپل در بازار افت محسوسی میکند بنابراین اگر ایفون هشت وجود دارد برای امسال نخواهد بود