همه با هم برای ایران، برای یاری به سیستان و بلوچستان

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
همه با هم به یاری سیستان و بلوچستان

در این روزهایی که حال ایران خوب نیست، می‌خواهیم با برداشتن قدمی کوچک در مقابل سیلی بزرگ بایستیم و دست در دست هم، از رنج هموطنان آسیب‌دیده در سیل بکاهیم و کالاهای مورد نیاز هموطنان آسیب‌دیده استان سیستان و بلوچستان را به خصوص در منطقه زرآباد و دشتیاری به دست آنها برسانیم.

دیجی‌کالا مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را در راستای مسئولیت اجتماعی خود به تامین بخشی از اقلام ضروری در منطقه آسیب دیده اختصاص داده است که با کمک همکاران مرکز توزیع در استان سیستان و بلوچستان، این کالاها به دست مردم می‌رسد. در این طرح دیجی‌کالا همراه با مردم، جمعیت امام رضایی‌ها، موسسه خیریه محسنین زاهدان و جمعیت هلال احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل سیستان و بلوچستان گام برمی‌دارد.

در همین راستا صفحه‌ای طراحی شده که شامل کالاهای مورد نیاز هموطنان آسیب دیده از سیل می‌شود و همه این کالاها با هزینه دیجی‌کالا به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان ارسال می‌شوند. همچنین ۵۰ درصد هزینه تمامی سفارش‌ها را دیجی‌کالا تقبل خواهدکرد. لطفا پس از ثبت سفارش، کد تخفیف  Hamyari را وارد کنید و هدیه خود را به محموله ارسالی دیجی‌کالا اضافه کنید.

دیجی‌کالا هزینه ارسال همه سفارش‌ها به استان سیستان و بلوچستان را تا پایان سال بر عهده گرفته است.

این کد تخفیف فقط برای کالاهای در نظر گرفته شده برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل و برای ارسال به مقصد زاهدان قابل استفاده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید از این صفحه روی گزینه پایین صفحه کلیک کنید.

همه با هم برای ایران، برای یاری به سیستان و بلوچستان


دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما