همه می‌توانند از امروز هدست‌های واقعیت مجازی مایکروسافت را بخرند

۱۲ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

از امروز، تمام افراد می‌توانند دو مدل از هدست‌های واقعیت مجازی مایکروسافت خریداری کنند. این غول تکنولوژی دیروز خبر داد که هدست‌های واقعیت مجازی که دو شرکت Acer و HP برای مایکروسافت ساخته‌اند، از امروز برای خرید توسط فروشگاه مایکروسافت، موجود هستند. هدست Acer و HP به ترتیب قیمت‌هایی ۲۹۹ و ۳۳۰ دلاری دارند.

هدست Acer و HP به ترتیب قیمت‌هایی ۲۹۹ و ۳۳۰ دلاری دارند.

هر دو هدست از نظر مشخصات، بسیار شبیه به یکدیگر هستند. هر دو یک صفحه نمایش ۲.۸۹ اینچی دارند و با استفاده از سنسور شش جهته، موقعیت خودشان را در محیط تشخیص می‌دهند.

مایکروسافت از دو سه ماه پیش امکان پیش‌خرید این هدست‌ها را فراهم کرده بود و به تدریج، آن‌ها را برای توسعه دهندگان ارسال کرد. با این حال، دیگر لازم نیست یک توسعه دهنده‌ی نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری باشید تا هدست‌های واقعیت مجازی مایکروسافت را بخرید. هر دو هدست عرضه شده، نیازی به سنسورها یا دوربین‌های خارجی ندارند و خودشان، می‌توانند موقعیت و وضعیت حرکت را به تنهایی تشخیص دهند.

با اینکه مایکروسافت گفته بود هدست‌های واقعیت مجازی آن‌ها نیاز به سیستم سنگینی ندارند، ولی در فروشگاه مایکروسافت حداقل سیستم پیشنهاد شده، چندان هم ضعیف و ارزان نیست. مایکروسافت نوشته است که حداقل باید یک کامپیوتر با کارت گرافیکی GTX 980 یا GTX 1060 داشته باشید. در حالی که مایکروسافت در ابتدا گفته بود هدست‌های واقعیت مجازی که ساخته‌اند،‌روی یک کارت آن‌برد Intel HD 620 هم کار می‌کنند.

قرار است تا پایان سال جاری، هدست‌های دیگری از سوی Acer، Asus، Dell، Lenovo و HP عرضه شود.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Cp.mahdi Cp.mahdi

  -همه می‌توانند از امروز هدست‌های واقعیت مجازی مایکروسافت را بخرند
  -همه ۳۰۰ دلار و gtx 1060 ندارند 🙁

  1. Avatar Benyamin.TD

   همه از قبل میتونستن gtx 1060 رو هم بخرند
   همه هم میتونن کار کنن تا به ۳۰۰ دلار پول برسند

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه