همکاری دیجی‌کالا با جمعیت خیریه دانشجویی – مردمی امام علی (ع)

Digikala PR ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۰ 29 سپتامبر 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دیجی‌کالا؛ بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی خاورمیانه، در قالب جشنواره‌ی به رنگ مهربانی با جمعیت خیریه امام علی (ع) همکاری می‌کند.

هفته‌ی دوم فروش ویژه‌ی جشنواره‌ی به رنگ مهربانی از دیروز چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ آغاز شده است و مشابه هفته‌ی اول که ۵٪ از فروش این جشنواره به انجمن دیابت گابریک تعلق گرفت، عواید حاصل از فروش هفته‌ی دوم به جمعیت مردم نهاد امام علی (ع) تقدیم می‌شود. جمعیت امام علی (ع) دایره‌ی وسیعی از خانواده‌های نیازمند و مستضعف را در سراسر کشور تحت پوشش خود دارد.

هم‌چنین یکی از بزرگترین خدمات جمعیت امام علی (ع) که در این راه دیجی‌کالا را همراه خود می‌بیند، حمایت ویژه از کودکان بد سرپرست، بی‌سرپرست و خیابانی است. در این‌راستا جمعیت امام علی (ع) با کمک و همیاری هموطنان، خانه‌های ایرانی را در نقاط محروم شهر ایجاد کرده است. این مراکز محلی است برای کودکانی که در طول روز، در گرمای شدید تابستان و سرمای خانمان‌سوز زمستان، شاید سقفی به عنوان خانه ندارند و با دود کردن اسفند، فروش فال و سیگار، معاش خود و خانواده را فراهم می‌کنند.

دیجی‌کالا با تکیه بر رویکرد خود در این ماه مبارک، در راستای جشنواره‌ی به رنگ مهربانی، شما همراهان همیشگی خود را به این جشنواره دعوت می‌کند، تا بتوانیم هم‌قدم با هم در راهی نیک، در راه آموزش، بهداشت، درمان و معیشت کودکان جمعیت مردم نهاد امام علی (ع)، گامی بزرگ برداریم.

منبع: دیجی‌کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۶ دیدگاه
 1. فرزانه فرزانه

  عالی ????
  یه مجموعه ی حرفه ای مسئولیت اجتماعی باید تو خدماتش باشه. :-bd

 2. حسین حسین

  خیلی خیلی ممنون از دیجی کالا بابت ابن قدم در حمایت از کودکان و زنان سرپریت خانوار با همراه شدن با جمعیت امام علی
  دمتون گرم

 3. عندلیب عندلیب

  چه کار خوووبی جمعیت امام علی واقعا عالی هست
  موفق باشین 3>

 4. مجتبی مجتبی

  دیجی کالای عزیز ممنون ازین ویدئوی خوب، فقط یک نکنه رو بگم جمعیت امدادی دانشجویی مردمی امام علی (ع) یک سازمان مردم نهاد یا NGO است و خیریه نیست.

 5. AHMAD AHMAD

  اجرکم عندالله…خدا قوت

 6. محسن محسن

  واقعا کار پسندیده ای می کنید. خدا قوت