هم‌اکنون به مدرسه رفتن کودکان مناطق محروم کمک کنید

Digikala PR ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۸:۱۵
هم‌اکنون به مدرسه رفتن کودکان مناطق محروم کمک کنید

این روزها بیشتر بچه‌ها به همراه پدر و مادر خود در تب و تاب خرید برای آغاز سال تحصیلی جدید هستند. متاسفانه در کشور ما کودکانی زندگی می‌کنند که خانواده‌ها‌ی آن‌ها توانایی خرید لوازم مدرسه ندارند. بعضی از این کودکان در کمال تاسف بی‌سرپرست و در خطر ترک همیشگی درس و مدرسه هستند.

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، کمپین «مهر می‌تابد» را در حمایت از کمپین «نقطه‌ی صفر مرزی» برگزار می‌کند. در این کمپین شما مردم عزیز می‌توانید به کودکان محروم نقاط دور افتاده‌ی کشور در مدرسه رفتن کمک کنید.

بانی کمپین نقطه‌ی صفر مرزی، موسسه‌ی خیریه‌ی غیر دولتی «طلوع بی‌نشان‌ها» است. در این کمپین، کمک‌های شما به دست کودکان محروم در نقاط صفر مرزی می‌رسد؛ بچه‌هایی که در دور افتاده‌ترین مناطق کشور زندگی می‌کنند.

برای شرکت در کمپین مهر می‌تابد و تهیه‌ی لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند در مناطق محروم، روی لینک زیر کلیک کنید:

مهر می‌تابد؛ لوازم مدرسه‌ی کودکان نیازمند را تهیه کنید

 

به جز کمک‌های شما مردم عزیز، فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در طول برگزاری جشنواره‌ی «بازگشت به مدرسه»، ۱۰۰۰ کودک نیازمند را تحت پوشش کمک‌های خود قرار می‌دهد و لوازم مورد نیاز برای تحصیل آن‌ها را فراهم می‌کند. جشنواره‌ی بازگشت به مدرسه از ۱۰ شهریور تا ۵ مهر ۹۶ برگزار می‌شود و در آن دانش‌آموزان و دانشجویان می‌توانند صدها قلم لوازم مدرسه، از نوشت‌افزار گرفته تا کیف، کوله و لوازم دیجیتالی را با تخفیف زیاد بخرند.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما