هوآوی Mate 10 ظرف ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه فول شارژ می‌شود!

۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Mate 10

این روزها یکی از دغدغه‌های بیشترمان، شارژ گوشی‌هاست. جایی می‌رویم و می‌خواهیم از گوشی استفاده کنیم که پیغام کم‌بودن باتری را می‌بینیم و در لحظه، ضربه را می‌خوریم! شاید پاوربانک یکی از راه‌حل‌های خوب و کارآمد باشد ولی بردن پاوربانک به هرجا و شارژ مدام آن هم از دیگر مشکلاتی است که باید حواسمان باشد. در این میان چه راه‌حلی بهتر از گرفتن یک گوشی با شارژدهی خوب و سرعت شارژ بالا؟ یا اصلا اگر جایی هستیم، بتوانیم گوشی را به شارژ بزنیم تا در کم‌ترین زمان به یک شارژ قابل قبول برسیم؟

نمی‌خواهیم بگوییم که هوآوی Mate 10 از این نظر بهترین است اما طبق گزارش‌ جدید Phandroid، صفر تا صد باتری این گوشی ظرف ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه فول‌شارژ می‌شود؛ آن هم باتری گردن‌کلفت ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی! در این گزارش آمده که سرعت شارژ شدن گوشی OnePlus 5T هم مطلوب است. البته باید درنظر داشته باشید که این تلفن همراه هوشمند از یک باتری ۳۳۰۰ میلی‌آمپر ساعتی بهره می‌برد.

این درحالی است که در گزارش، نام گوشی پیکسل ۲ XL را می‌بینیم که ۲ ساعت و ۴۳ دقیقه فول‌شارژ می‌شود. درنظر داشته باشید که این تلفن همراه هوشمند گوگل به یک باتری ۳۵۲۰ میلی‌آمپر ساعتی مجهز شده است.

با این حال، با استناد به این گزارش، سرعت بالای شارژ گوشی هوآوی Mate 10 جالب بوده و در ادامه نظر شما را به زمان ثبت شده برای شارژ شدن متناسب با درصدهای مختلف باتری جلب می‌کنیم.

شارژ گوشی Mate 10

منبع: Phandroid

برچسب‌ها :
دیدگاه شما