هواوی مشغول توسعه شارژر ۲۰ واتی برای گوشی‌های میان‌رده خود است

۲۲ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هواوی

در ماه اکتبر، هواوی در کنار میت ۲۰ پرو، از فناوری SuperCharge 2.0 رونمایی کرد. در این فناوری، شارژر ۴۰ واتی می‌تواند شارژ باتری ۴۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را در عرض ۳۰ دقیقه از ۰ به ۷۰ درصد برساند. البته ساخت چنین شارژری هزینه‌ی زیادی را برای هواوی در پی دارد و به همین خاطر تنها در جعبه میت ۲۰ پرو قرار دارد. حالا اگر اسناد جدید که به تازگی منتشر شده حقیقت داشته باشد، به‌نظر می‌رسد هواوی مشغول توسعه‌ی شارژر ضعیف‌تر برای تعدادی از گوشی‌های میان‌رده و بالارده خود است.

طبق این اطلاعات منتشر شده، این شارژر جدید از پروتکل جدیدی بهره می‌برد که توان آن نیمی از استاندارد SuperCharge 2.0 خواهد بود. این یعنی به جای شارژر ۱۰ ولت/ ۴ آمپر که توان خروجی ۴۰ واتی را به ارمغان می‌آورد، این شارژرها با بهره‌گیری از ۱۰ ولت / ۲ آمپر توان خروجی ۲۰ واتی را ارائه می‌دهند.

گفته می‌شود این شارژرها در سال ۲۰۱۹ معرفی می‌شوند ولی در رابطه با تاریخ دقیق آن هنوز اطلاعی نداریم. با این وجود، با توجه به اینکه گوشی‌های هواوی P30 و P30 پرو قرار است در ماه مارس یا آوریل معرفی شود، به احتمال خیلی زیاد این شارژر جدید در کنار این گوشی‌ها معرفی خواهد شد. در نهایت، به‌نظر می‌رسد مدل P30 از این شارژر بهره می‌برد و مدل P30 پرو همراه با شارژر ۴۰ واتی عرضه خواهد شد.

هواوی

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه