هواوی ۱۰ میلیون P9 فروخته است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت هواوی در چند سال گذشته سعی کرده خودش را به یکی از بزرگ‌ترین برند‌های تولید کننده‌ی موبایل تبدیل کند و به نظر می‌رسد که کم‌کم به این هدف دست پیدا کرده است. این شرکت ویژگی‌های خوبی روی گوشی‌های جدیدش قرار داده و آن‌ها را با قیمت مناسبی هم راهی بازار کرده است. چند ماه پیش بود که هوای اعلام کرد بیش از ۱۰۰ میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند راهی بازار کرده و ۶ میلیون دستگاه P9 و P9 Plus فروخته است.

حالا این شرکت بار دیگر اعلام کرد که تا آخر سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۱۴۰ میلیون دستگاه تلفن همراه هوشمند راهی بازار کرده و فروش گوشی‌های P9 هم به ۱۰ میلیون دستگاه رسیده است. این شرکت انتظار دارد که فروش این گوشی تا سال ۲۰۱۷ به ۱۲ میلیون دستگاه هم برسد.

البته بد نیست که فروش پرچم‌دار این شرکت را با سایر شرکت‌ها هم مقایسه کنیم. سامسونگ تنها در ماه اول توانست ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی S7 به‌فروشد. اپل هم در زمان عرضه‌ی آیفون ۶s توانست  در کمتر از یک هفته به فروش ۱۳ میلیون دستگاه دست پیدا کند. پس شرکت هواوی هنوز فاصله‌ی زیادی با بزرگ‌ترین شرکت‌های سازنده‌ی موبایل دنیا دارد؛ اما قطعا در آینده این فاصله را کم‌تر می‌کند.

منبع: gizmochina

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Hassan

    به نظر من یکی از دلایلی که فروش این گوشی در بازه زمانی ذکر شده کمتر از رقبا بوده تنوع خیلی زیاد در گوشی های هواوی هستش. مثلاً در مقایسه با آیفون که کاربر انتخاب دیگه ای نداره واس خریدولی هواوی کنار p9. میت۸ داره. آنر۸ داره،آنر نوت ۸ داره که از نظر سخت افزاری مث همن و طراحیشون متفاوته و قدرت انتخاب زیادی داره و بنا به سلیقش انتخاب میکنه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما