اگر نمی‌توانید وارد اینستاگرامتان شوید نگران نباشید؛ این فقط یک باگ است

۱۸ تیر ۱۳۹۶ | ۰۸:۳۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
حساب کاربری اینستاگرام

اگر می‌خواهید وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید و به نظر می‌رسد حساب شما پاک شده ممکن است با یک باگ نرم‌افزاری مواجه شده باشید. در ۲۴ ساعت گذشته بعضی کاربران اینستاگرام در توییتر در مورد حذف حساب کاربری‌شان از اینستاگرام توضیح خواسته بودند.

البته همان‌طور که گفتیم احتمال دارد مشکل شما تنها یک باگ نرم‌افزاری باشد. اینستاگرام در مصاحبه با Verge گفته از این مشکل کاربران باخبر است و در تلاش‌اند تا این مشکل را برطرف کنند. «مطلعیم که به خاطر یک باگ نرم‌افزاری بعضی کاربران اینستاگرام از حساب کاربری‌شان خارج‌شده‌اند. ما در تلاش هستیم این مسئله را در کمترین زمان ممکن حل کنیم»

کسانی که با این باگ مواجه می‌شوند هنگام ورود به حساب کاربری‌شان پیغام «Sorry, this page isn’t available» را دریافت می‌کنند. پیامی که معمولا اینستاگرام برای حساب‌های کاربری حذف شده می‌فرستد. بعضی کاربران هم گفته‌اند که پیغام «our account has been disabled for violating our terms.» را دریافت کرده‌اند.

هنوز نمی‌دانیم این باگ چند حساب کاربری را به این مشکل دچار کرده ولی نگران نباشید. اگر شما هم از کاربرانی هستید که حساب کاربری‌تان دچار مشکل شده است، به‌زودی بازیابی می‌شود.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar سحر

  ممنونم از اطلاع رسانی شما. من متاسفانه دچار این مشکل شدم و درموردش اطلاعی نداشتم.

  1. Avatar mohammad

   ممنونم از اطلاع رسانی شما. من متاسفانه دچار این مشکل شدم و درموردش اطلاعی نداشتم.

 2. Avatar مهدى

  برنامه ى من فیلتر شده چون با قند شکن میره تو اینستا