ویدیوی لو رفته از ماکت آیفون ۸ را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

امروز ویدیویی از ماکت آیفون ۸ به بیرون درز کرده است. در این ویدیوی کوتاه برخی از ویژگی‌های ظاهری این تلفن همراه هوشمند قابل مشاهده است. البته احتمال دارد که این ماکت ظاهر نهایی جدیدترین محصول اپل نباشد و بعید نیست که تغییراتی در آن به وجود بیاید.

در ویدیوی لو رفته مشخص شده که دوربین دوتایی آیفون جدید تغییر کرده و در حالت عمودی روی گوشی قرار گرفته است. همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت هم روی آیفون ۸ دیده نمی‌شود. شایعه شده سنسور تشخیص اثر انگشت به زیر صفحه نمایش منتقل شده یا احتمال دارد که پشت گوشی قرار گرفته باشد. در ویدیوی منتشر شده به نظر نمی‌رسد سنسور تشخیص اثر انگشت به پشت گوشی منتقل شده باشد.

یکی دیگر از شایعات به این موضوع اشاره می‌کند که آیفون جدید با صفحه نمایش OLED ساخته می‌شود. در ویدیوی منتشر شده نمی‌توان این موضوع را مشاهده کرد و حتی مشخص نشده صفحه نمایش چقدر از فضای گوشی را به خودش اختصاص داده است. همچنین گفته شده که گوشی جدید صفحه نمایش خمیده خواهد داشت.

هیچ کدام از این شایعات هنوز تایید نشده‌اند و باید تا چند ماه دیگر منتظر معرفی پرچم‌دار جدید اپل بمانیم. به احتمال زیاد اپل این گوشی را در شهریور ماه معرفی خواهد کرد.

 

منبع: slashleaks
telegram_ad2_1

 

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما