ویدیو مدل آزمایشی گوشی تاشو لنوو را ببینید

۵ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی تاشو

اگر علاقه‌ی چندانی به گوشی‌های تاشو ندارید، شاید مشاهده‌ی این ویدیو نظرتان را تغییر دهد. در این ویدیو می‌توانیم عملکرد مدل آزمایشی گوشی تاشو لنوو را ببینیم که به‌نظر می‌رسد مانند گوشی‌های هوشمند معمولی از پس اجرای وظایف مختلف برمی‌آید.

این گوشی باریک و بلند است ولی بلندی آن زمانی که گوشی خمیده می‌شود، چندان به چشم نمی‌آید. اگر در نمایشگر آن دقت کنید، در سمت راست بخشی که لولا قرار دارد می‌توانید محدوده‌ی سیاه‌رنگی را مشاهده کنید که احتمالا مربوط به این نسخه‌ی آزمایشی است و در نسخه‌ی نهایی چنین چیزی دیده نخواهد شد. همچنین باید به حاشیه‌ی بسیار بزرگ در بخش پایین گوشی هم اشاره کنیم. با این حال، چنین گجتی بسیار جذاب است و مطمئنا تا زمانی که برای عموم به بازار عرضه می‌شود، بسیاری از این مسائل و مشکلات برطرف خواهد شد.

سال گذشته، شرکت لنوو گوشی Cplus را نمایش داد؛ گوشی هوشمندی که با خمیده شدن به یک دستبند بدل می‌شد. این گوشی مجهز به نمایشگر ۴.۳۵ اینچی AMOLED بود. این کمپانی در همان زمان خاطرنشان کرد که احتمالا این گجت تحت برند موتو RAZR روانه‌ی بازار خواهد شد و در ادامه اعلام کرد که مشغول توسعه‌ی لپ‌تاپ‌های انطعاف‌پذیر است.

شرکت‌های زیادی در تلاش هستند که اولین گوشی تاشو خود را روانه‌ی بازار کنند و از بین آن‌ها می‌توانیم به سامسونگ و هواوی اشاره کنیم که به‌زودی گوشی تاشو آن‌ها روانه‌ی بازار خواهد شد. در همین زمینه، شرکت ال‌جی هم پتنت‌های زیادی را به ثبت رسانده است.

منبع: GSM Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه