[ویدیو] نگاه نزدیک به سرفیس استودیو

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سرفیس استودیو

چهار شنبه شب گذشته مایکروسافت از اولین کامپیوتر بدون کیس (All-in-One) خودش  با نام «سرفیس استودیو» (Surface Studio) رونمایی کرد. محصولی بسیار زیبا با کلی قابلیت منحصر به‌فرد که نظر همه را به سمت خودش جلب کرد. البته این محصول کاملا برای کارهای تجاری طراحی شده و مناسب کاربران خانگی نیست. در واقع این محصول برای انجام دادن کارهای روزمره ساخته نشده و می‌خواهد در حوزه‌هایی مانند طراحی و چاپ و تولید محتوای تصویری حضور داشته باشد.

سخت افزار نسبتا قدرتمندی برای آن طراحی شده و صفحه نمایش آن هم باریک‌ترین صفحه نمایش موجود در دنیا به حساب می‌آید. قابلیت تغییر زاویه صفحه نمایش هم آن‌قدر خوب است که در شرایط مختلف می‌توان با این محصول کار کرد و حتی روی آن به طراحی نقاشی‌های دیجیتالی پرداخت.

محصول جدید مایکروسافت نزدیک به ۳۰۰۰ دلار قیمت دارد و به همین دلیل جزو محصولات لوکس بازار به شمار می‌رود. حتی به این موضوع اشاره شده که به تعداد محدودی تولید و راهی بازار می‌شود. پس اگر پول خرید چنین محصولی را دارید، باید خیلی زود نسبت به خرید آن اقدام کنید.

تجربه‌ی کاربری با این محصول در نوع خودش جالب خواهد بود. به همین دلیل بد نیست نگاهی به ویدیوی زیر که با زیر نویس فارسی آماده شده، داشته باشید. در این ویدیو از نزدیک با سرفیس استودیو کار می‌شود و شما را بیشتر با این محصول آشنا می‌کند.

 ‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما