[ویدیو] کارکرد اسکنر عنبیه‌ی گلکسی نوت ۷ را ببینید

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با اینکه انتظار نداریم به این زودی‌ها بخواهیم بی‌خیال حسگرهای اثر انگشت گوشی‌های‌مان بشویم و در وسط خیابان، گوشی را مقابل صورت‌مان بگیریم و منتظر بشنینیم تا آنلاک شود، با این حال احتمالا اگر گلکسی نوت ۷ بخرید، بیش از هر چیز دوست دارید نحوه‌ی کار اسکنر عنبیه‌ی چشم را در آن ببینید.

می‌توانید در ویدیو، چگونگی کار با اسکنر عنبیه‌ی چشم را در گلکسی نوت ۷ ببینید.

با توجه به اینکه فعلا به گلکسی نوت ۷ دسترسی نداریم و حداقل برای اینکه به ایران برسد، باید کمی منتظر بمانیم، برای دیدن نحوه‌ی عملکرد اسکنر عنبیه‌ی چشم این گوشی، باید به ویدیوهای مختلف رجوع کنیم.

بر و بچه‌های وب‌سایت Phone Arena اسکنر عنبیه‌ی چشم گلکسی نوت ۷ را در دو حالت با عینک و بدون عینک تست کرده‌اند و هم‌چنین تنظیمات آن را در ویدیویی به تصویر کشیده‌اند. می‌توانید در این ویدیو، چگونگی کار با اسکنر عنبیه‌ی چشم را در گلکسی نوت ۷ ببینید که البته در مقایسه با راه‌های دیگر آنلاک کردن گوشی، بسیار کندتر به نظر می‌رسد.

ویدیو نمایش اسکنر عنبیه‌ی چشم را می‌توانید در ادامه ببینید.

به نظر شما، وجود چنین اسکنری در گوشی‌های هوشمند، چه قدر می‌تواند ضروری باشد؟‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۷ comment
 1. Avatar sina

  با اینی که خوشم از سامسونگ نمیاد ولی قشنگ مشخصه phone arena قصدش تخریب سامسونگه. توی همه ویدئو ها سنسور iris مثل برق کار میکنه اینجا هرچی میگیرش جلو صورتش نمیشه!!!!

 2. Avatar محمدرضا

  چقد عالی عمل کرد بابا خخخخ

 3. Avatar علی

  اگه بشه اون رو همزمان با سنسور اثر انگشت استفاده کرد میتونه امنیت بی نظیری به گوشی بده.

 4. Avatar لقمان

  درود
  فکر کنم سنسورش خیلی ضعیفه و سامسونگ فقط داره تبلیغ بیخودی میکنه . من لومیا 950xl داشتم که با اکثر عینک دودیها تست کردم راحت میشناخت حتی در حال دویدن نگاه گوشی میکردم قفل باز میشد اینقد هم نیاز نیود دقیق نگاه گوشی کرد

  1. Avatar س

   تازه همه میگن سنسور لومیا بده مال سامسونگ خوبه!!!!! البته نمیشه روی حساب ویدئو ها قضاوت کرد ولی امیدوارم اون افتضاح اثر انگشت s5 باز هم تکرار نشه

 5. Avatar Next is Now

  من که تا حالا هرچی ویدیو از عملکرد این حسگر دیده بودم قفل گوشی رو در کری از ثانیه باز میکنه

 6. Avatar mahdispd

  این چ قد حرف زد
  غیر ازین من هر چی فیلم ک دیده بودم خیلی سریع گوشیرو باز میکرد ولی اینجا!!