پاورقی دنباله‌دار کتاب «یگانه دستگاه: تاریخچه مخفی آیفون»

تیم تحریریه دیجی‌کالا مگ ۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۰ 1 می 2018

«تاریخچه اختراعی که دنیای گوشی‌های هوشمند را تغییر داد و به سودآورترین محصول جهان تبدیل شد.»

«کتابی که پس از خواندش دیگر هرگز به آیفون مثل قبل نگاه نمی‌کنید.»

«یکی از بهترین کتاب‌های حوزه کسب و کار در سال ۲۰۱۶»

این‌ها فقط بخشی از جملات تحسین‌آمیزی هستند که درباره کتاب «یگانه دستگاه» نوشته شده‌اند. «یگانه دستگاه: تاریخچه مخفی آیفون» کتابی است که توضیح می‌دهد چطور آیفون باعث ایجاد تغییر در جهان شد و اپل را به ارزشمندترین شرکت جهان تبدیل کرد. براین مرچنت روزنامه‌نگار کارآزموده حوزه تکنولوژی در این کتاب داستانی را از درون شرکت اپل برای‌تان روایت می‌کند که تا به حال نشنیده‌اید. او با مهندسین، مخترعین و توسعه‌دهندگانی که در تمام مراحل آفرینش آیفون درگیر بوده‌اند مصاحبه کرده و بسیاری از نقاط تاریک و مبهم درباره آیفون را برای خواننده آشکار می‌کند.

اگر پیش از این پاورقی‌های دنباله‌دار ما را مطالعه کرده باشید می‌دانید که دیجی‌کالا مگ تا امروز مجموعه‌ کتاب‌های «امپراطوری اپ»، «زندگی‌نامه ایلان ماسک»، «عرضه»، «دنیای علی‌بابا» و «راه شیائومی» را ترجمه و به شکل هفتگی منتشر کرده است.

کتاب یگانه دستگاه در قالب ۱۸ فصل به همراه مقدمه و پایان‌بندی، مانند پاورقی‌های قبلی منتشر خواهد شد. به دلیل حجم قابل‌توجه کتاب هر فصل به چندین بخش تقسیم شده و سه‌بار در هر هفته شاهد انتشار یک قسمت از این کتاب خواهیم بود.

قسمت نخست پاورقی دنباله‌دار یگانه دستگاه در روز یکشنبه ۱۷ دی‌ماه منتشر می‌شود. هر هفته در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنجشنبه منتظر انتشار قسمت جدیدی از این کتاب باشید. اگر این پاورقی را دنبال کنید اولین کسانی خواهید بود که کتاب «یگانه دستگاه: تاریخچه مخفی آیفون» را به زبان فارسی مطالعه کرده‌اند.

تاریخچه مخفی آیفون

بخش اول: آزمون تعاملات گسترده‌ی تازه

یگانه دستگاه

بخش دوم: ساخت نمونه اولیه

بخش سوم: ورود به آیفون

بخش چهارم: یگانه دستگاه

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. مهدی مهدی

  سلیقه ی کم نظیر در انتخاب کتاب !
  عالی بود ممنون

 2. Amir Sadsaleh Amir Sadsaleh

  سلام خسته نباشید
  چطور میتونم به متن انگلیسی کتاب دسترسی پیدا بکنم؟
  از کجا میتونم دانلود کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید
  خیلی ممنونم