پایان‌های متفاوت برای سریال بازی تاج و تخت فیلمبرداری می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی تاج و تخت فصل آخر

با توجه به اینکه سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) پربیننده‌ترین سریال جهان و محصول جنجالی شبکه HBO پیچش‌های داستانی و شگفتی‌ها زیادی در هر فصل دارد، طرفداران سریال همیشه در معرض آفت اسپویل شدن و لو رفتن داستان هستند. گاهی اوقات این اسپویل‌ها فقط از سوی راهزنان اینترنتی و به دلیل دانلودهای غیرقانونی نیست. پیش آمده که ستاره‌های خود سریال مستقیما یک سری خبرهای مربوط به داستان سریال را لو داده‌اند. این اتفاق که معمولا برحسب تصادف در گفت‌وگوهای مطبوعاتی بازیگران می‌افتد باعث شده که خالقان سریال قوانین سفت و سخت‌تری وضع کنند و ایده‌های جدیدی به سرشان بزند. آخرین ایده‌شان این بوده که چند پایان فیلمبرداری کنند بدون اینکه حتی بازیگران بدانند پایان اصلی کدام است تا از لو رفتن آخر قصه جلوگیری شود. بخصوص که تا پخش فصل هشتم سریال گیم اف ترونز بیش از یک سال مانده و این فصل، آخرین فصل بازی تاج و تخت است و حساسیت‌ زیادی در مورد آن وجود دارد.

سازندگان سریال بازی تاج و تخت برای جلوگیری از لو رفتن داستان فصل آخر، در حال ضبط کردن چند پایان مختلف برای آن هستند.

امیلیا کلارک که او را به عنوان دنریس تارگرین در سریال می‌شناسیم، مادر اژدهایان، در گفت‌وگو با هالیوود ریپورتر تاکید کرد که حتی بازیگران هم نسبت به پایان قطعی فیلم در بی‌خبری کامل به سر می‌برند. وقتی از او درباره پایان سریال سوال شد پاسخش این بود: «حتی حالا که سر فیلمبرداری هستیم هم نمی‌دانم قرار است چه اتفاقی بیفتد. این را کاملا جدی می‌گویم. فکر می‌کنم که بنیوف و وایس دور از چشم ما یک سری سکانس‌های دیگر هم فیلمبرداری می‌کنند که حتی از آنها خبر نداریم. به شما راستش را می‌گویم. آنها حتی به ما هم اعتماد ندارند. پایان‌های متفاوتی وجود دارد که امکانش هست اتفاق بیفتند و قرار است همه آنها فیلمبرداری بشوند. به هیچ‌کدام از ما نگفته‌اند که دقیقا کدام پایان قرار است در سریال استفاده شود.»

فصل هشتم و آخر سریال بازی تاج و تخت قرار است سال ۲۰۱۹ روی آنتن برود و خالقان سریال همه تلا‌ش‌شان را می‌کنند که مثل فصل قبل چیزی جلوتر از پخش جهانی سریال لو نرود.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سیدحسین هاشمی رهق

    ای کاش میگفتن مثلا سه تا پایان متفاوت داره، اون وقت میشد سه بار فصل آخر رو تماشا کرد در آخر هم رای گیری میشد کدوم پایان قابل قبولتر و اثرگذارتر هست.

    پایانی با شکوه و متفاوت با همه پایانها…..

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما