اپلیکیشن جدید مایکروسافت کنترل گوشی با رایانه را ساده می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کنترل گوشی با کامپیوتر

مایکروسافت از اپلیکیشن جدیدی به نام Your Phone را رونمایی کرد. اپلیکیشن Your Phone برای ویندوز ۱۰ عرضه می‌شود و کاربران به واسطه‌ی آن می‌توانند کنترل گوشی خود را روی رایانه به دست بگیرند و محتوای صفحه‌نمایش گوشی را روی رایانه میرور کنند.

مایکروسافت با عرضه اپلیکیشن Your Phone به کابران اجازه می‌دهد در کنار میرور کردن گوشی، به به پیام‌ها، اعلان‌ها و تصاویر موبایل خود روی رایانه دسترسی پیدا کنند.

مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس بیلد ۲۰۱۸ اپلیکیشن Your Phone را معرفی کرد که می‌تواند برای عده‌ای از کابران که به کنترل گوشی با کامپیوتر علاقه دارند کاربردی باشد. کاربران به کمک این برنامه می‌توانند تمام محتوای گوشی خود را مستقیم روی رایانه ببینند؛ این قابلیتی است که از آن به عنوان میرور کردن یاد می‌شود. کاربر در کنار میرور کردن گوشی خود روی رایانه می‌تواند به به پیام‌ها، اعلان‌ها و تصاویر گوشی خود دسترسی پیدا کند.

قابلیت‌های این برنامه برای سیستم‌عامل‌های iOS و اندروید فرق دارد. با این حال مایکروسافت می‌گوید رابط کاربری گوشی‌های اندرویدی بطور کامل روی رایانه میرور می‌شود. بنابراین افراد می‌توانند بدون آن که گوشی خود را در دست بگیرند. به کل محتوای تلفن همراه هوشمند خود روی PC دسترسی داشته باشند.

ایده برنامه Your Phone شبیه به کانسپت شرکت Dell بود که تماس‌ها و پیام‌های موبایل را روی نمایشگر کامپیوتر نشان می‌داد. شرکت HP هم با برنامه‌ی اوربیت دست به اقدام مشابه زده بود. مایکروسافت می‌گوید برنامه Your Phone را این هفته برای آزمایش در اختیار کاربران ویندوز اینسایدر قرار می‌دهد. مایکروسافت پس از گرفتن بازخوردها، نسخه نهایی این برنامه را در اختیار عموم کاربران ویندوز ۱۰ قرار خواهد داد.

منبع: Ubergizmoبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مسعود

    واسه من که اصلاً هیچ اکانتی رو ویندوز رو نمیتونم لود کنم همش ارور میده هم با قند شکن هم بدونش

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما