پلی‌استیشن ۴ رکورد می‌شکند؛ فروش این کنسول از ۵۰ میلیون دستگاه گذشت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پلی‌استیشن ۴ از زمانی که در سال ۲۰۱۳ راهی بازار شد، با فروش بسیار خوبی مواجه شد. این کنسول مدتی پیش فروش ۴۰ میلیون دستگاه را پشت‌سر گذاشته بود و اکنون سونی اعلام کرد که کنسول نسل هشتمی‌اش بیش از ۵۰ میلیون دستگاه در سرتاسر دنیا فروخته است.

این شرکت اعلام کرده که این آمار دقیقا مربوط به افرادی می‌شود که کنسول را خریداری کرده‌اند و شامل تعداد دستگاه‌هایی که راهی بازار شده نمی‌شود. سونی به این موضوع اشاره کرده که این آمار شامل فروش کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۴ اسلیم هم می‌شود.

سونی در جریان فروش بلک‌فرایدی هم اعلام کرد که کنسول پلی‌استیشن ۴ عملکرد بسیار خوبی داشته و فروش آن بسیار بالا بوده و حتی بیش از ۳۶۹.۶ میلیون بازی در این زمان برای کنسول بازی جدیدش فروخته است.

اندرو هاوس رییس بخش Sony Interactive Entertainment به همین مناسبت گفته:” ما همچنان به ارایه‌ی بهترین تجربه‌ی بازی به گیمرها ادامه می‌دهیم و همچنان بازی‌های بسیار خوبی برای آن عرضه می‌کنیم.”

سونی اوایل هفته‌ی گذشته بازی The Last of Us Part 2، قسمت جدیدی از مجموعه‌ی آنچارتد و سه نسخه‌ی بازی‌سازی شده‌ی مجموعه کراش را برای پلی‌استیشن ۴ معرفی کرد.

منبع: SIE

‌‌‌‌

telegram_ad2_1

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. سینا

    مایکی را با این حرکت ترکوند رفت…

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما