پوشش زنده‌ی کنفرانس سونی در TGS 2017 (کنفرانس تمام شد)

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

رویداد بزرگ «توکیو گیم شو» (Tokyo Game Show) از فردا آغاز به کار می‌کند. شرکت‌های ژاپنی حول این نمایشگاه برنامه‌های مختلفی برگزار خواهند کرد، با این حال بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اتفاق نمایشگاه بازی توکیو، کنفرانسی است که سونی یک روز پیش از آن برگزار می‌کند.

بیشتر بازی‌هایی که سایر کمپانی‌های ژاپنی معرفی می‌کنند، نه تنها خارج از ژاپن عرضه نمی‌شود، بلکه اگر روزی نسخه‌ی غیر ژاپنی آن‌ها هم وارد بازار شود، آن‌قدر عجیب و غریب هستند که کسی سراغ‌شان نمی‌رود. به همین دلیل ما هم در توکیو گیم شو فقط سراغ سونی می‌رویم. سونی در کنفرانس توگیو گیم شو خود بازی که هیچ، بلکه سخت‌افزار هم معرفی می‌کند؛ طوری که برای مثال در کنفرانس قبلی شاهد رونمایی از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR در کنفرانس توکیو گیم شو این شرکت بودیم.

انتظار داریم شاهد رونمایی از یک یاکوزا جدید باشیم و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dragon’s Crown هم معرفی شود. بدون شک کپ‌کام مجموعه‌ی شکارچی هیولا را به کنفرانس سونی می‌آورد و ممکن است حتی از بازسازی رزیدنت اویل ۲ رونمایی شود. با این حال، بیش از هر چیزی منتظر غافلگیری‌ها و رونمایی از بازی‌هایی کاملا جدید هستیم.

ساعت ۱۱:۳۰ امروز به وقت تهران با ما با پوشش زنده‌ی کنفرانس سونی در توکیو گیم شو ۲۰۱۷ همراه باشید.

پخش زنده‌ی کنفرانس سونی از طریق یوتیوب صورت خواهد گرفت.

لایوبلاگ زیر به صورت خودکار بروزرسانی می‌شود و نیازی به فشردن کلید F5 نیست.

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar رسول نانی زاد

    بلاخره `پلی ۴ – ۶۴ میلیون دستگاه فروخته ؟ یا ۶۰،۴ میلیون دستگاه ؟ 😀

    1. ۶۴ میلیون دستگاه.

  2. Avatar متین طاهری

    آیااحتمال مشاهده نمایش جدیدی از GoD oF WaR هست؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه