پوکو به یک برند مستقل تبدیل شد؛ جدایی از شیائومی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
پوکو شیائومی

کمپانی شیائومی در سال ۲۰۱۸ برند پوکو را به‌عنوان یکی از برندهای زیرمجموعه خود معرفی کرد. اما ساعاتی قبل اعلام شد که این برند دیگر زیرمجموعه شیائومی محسوب نمی‌شود و از این به بعد به صورت مستقل عمل می‌کند. در همین زمینه می‌توانیم به اخباری اشاره کنیم که به عرضه جاشین گوشی پوکو F1 در آینده نزدیک اشاره دارند.

مدیر بخش هند شیائومی در حساب توییتری خود نوشته: «پوکو که در ابتدا به‌عنوان یک برند فرعی کار خود را آغاز کرد، طی مدت‌زمانی کوتاه توانست هویت مختص به خود را خلق کند. پوکو F1 یک گوشی بسیار محبوب بین کاربران مختلف محسوب می‌شود و حتی در سال ۲۰۲۰ در رده خود رقیب قابل توجهی به حساب می‌آید. ما احساس می‌کنیم که زمان آن رسیده پوکو می‌تواند به‌صورت مستقل فعالیت خود را ادامه دهد.»

پوکو شیائومی

با توجه به اینکه حساب کاربری پوکو در توییتر از نام IndiaPOCO بهره می‌برد و سایت رسمی این برند در حال حاضر poco.in است، به نظر می‌رسد فعلا تمرکز این برند معطوف به بازار هند خواهد بود. در همین زمینه می‌توانیم به برند ردمی اشاره کنیم که سال گذشته از شیائومی جدا و به‌عنوان یک برند مستقل مطرح شد. با این وجود، همچنان گوشی‌های ردمی به‌عنوان محصولات ساخت شیائومی به فروش می‌رسند. هنوز معلوم نیست که پوکو هم قرار است چنین رویکردی را اتخاذ کند یا نه. در هر صورت با توجه به این اخبار جدید، به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک بالاخره قرار است جانشین پوکو F1 رسما معرفی شود.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما