امکان اضافه کردن حساب‌های کاربری مختلف به برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک فراهم شد

۱ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیسبوک

در حالی که شایعات در هفته‌ی گذشته به امکان اضافه کردن چند حساب کاربری به برنامه‌ی «پیام‌رسان فیسبوک» (Facebook Messenger) اشاره می‌کردند، این قابلیت جدید از امروز به این برنامه اضافه شد.

کاربران می‌توانند چند حساب کاربری مختلف به برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک اضافه کنند.

براساس اطلاعاتی که در سایت فیسبوک قرار گرفته، کاربران می‌توانند از چند حساب کاربری مختلف در برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک استفاده کنند. البته این ویژگی جدید فعلا در نسخه‌ی اندروید این برنامه به وجود آمده است.

با توجه به گفته‌های فیسبوک، اطلاعات حساب‌های کاربری مختلف در این برنامه در اختیار کاربران دیگر قرار نمی‌گیرد و به همین دلیل در هر بار استفاده از یک حساب کاربری باید رمز عبور وارد کنید. فیسبوک گفته در این ویژگی تمام پیام‌ها به صورت شخصی باقی می‌مانند و کسی نمی‌تواند آن‌ها را از روی دستگاهی دیگر مشاهده کند یا حتی اعلان‌های آن را ببیند.

Facebook Messenger

اضافه شدن چند حساب کاربری به برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک

هر زمانی که بخواهید از یک حساب کاربری جدید در برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک استفاده کنید، نیاز به وارد کردن رمز عبور خواهید داشت. البته کاربران می‌توانند این قابلیت را غیر فعال کنند تا در آینده برای استفاده از حساب‌های کاربری مختلف نیازی به وارد کردن چند بار رمز عبور نداشته باشند. این ویژگی برای شرکت‌های مختلف کارآمد خواهد بود.

برای استفاده از این ویژگی باید برنامه‌ی پیام‌رسان فیسبوک خودتان را بروزرسانی کنید و سپس وارد بخش تنظیمات آن شوید تا بتوانید با حساب‌های کاربری مختلف وارد برنامه شوید.

‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Ubergizmo

برچسب‌ها :
دیدگاه شما