پیشنهاد وسوسه‌انگیز سامسونگ به کاربران گوشی آیفون

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هفته‌ی گذشته سامسونگ به دارندگان گوشی آیفون پیشنهاد داد تا به مدت ۳۰ روز از جدیدترین گوشی‌های این شرکت به طور آزمایشی استفاده کنند؛ و در قبال آن کافی بود که تنها مبلغ یک دلار پرداخت کنند. با این اوصاف، علاقه‌ی مردم به امتحان کردن یک گوشی جدید به مدت یک ماه، باعث شد که گوشی‌های آزمایشی گلکسی خیلی زود ناموجود شوند.

سامسونگ برای ترغیب دارندگان گوشی‌های آیفون به خرید گوشی‌های گلکسی جدیدش، مبلغ ۲۰۰ دلار به خریداران این گوشی‌ها اهدا می‌کند.

گویا پیشنهاد سامسونگ به اندازه‌ی کافی وسوسه‌انگیز نبود، زیرا دوباره پیشنهاد جدیدی را ارایه داده است تا صاحبان آیفون را بیشتر به خرید گلکسی‌هایش ترغیب کند. قبلا این شرکت یک دوره‌ی آزمایشی ۳۰ روزه ارایه داد بود؛ اما حالا که موجودی گوشی‌های آزمایشی تمام شده، شرکت سامسونگ به هر دارنده‌ی گوشی آیفون که گلکسی نوت ۵، گلکسی S6 اج و S6 اج پلاس خریداری کند، ۲۰۰ دلار هدیه می‌دهد.

البته این ۲۰۰ دلار به صورت نقدی اهدا نخواهد شد. بلکه ۱۰۰ دلار آن به حساب گوگل پلی اضافه شده و ۱۰۰ دلار دیگر هم به عنوان شارژ اپراتور کاربر ذخیره می شود. ۲۰۰ دلار مبلغ قابل توجهی است و مدت‌ها طول می‌کشد تا ۱۰۰ دلار در گوگل پلی صرف برنامه‌های مفید شود. بنابراین این پول کاملا ارزش‌اش را دارد.

این پیشنهاد تا پایان سال جاری میلادی یعنی دهم دی ماه پابرجا است.

منبع: Ubergizmo

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما