چرا سنسور تشخیص اثر انگشت گلکسی اس ۹ به زیر صفحه نمایش نرفت؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در طول چند سال گذشته شایعه شده بود که سامسونگ سنسور تشخیص اثر انگشت گوشی‌های پرچم‌دار خودش را به زیر صفحه نمایش منتقل می‌کند. البته این اتفاق روی گوشی‌های گلکسی اس ۸، گلکسی نوت ۸ و گلکس اس ۹ رخ نداد. حالا شایعه شده که سنسور تشخیص اثر انگشت در گلکسی اس ۱۰ به زیر صفحه نمایش منتقل می‌شود. البته که شرکت چینی Vivo توانست این کار را انجام دهد.

به تازگی یکی از مدیران سامسونگ به این موضوع اشاره کرد که چرا سنسور تشخیص اثر انگشت گلکسی اس ۹ به زیر صفحه نمایش منتقل نشد. مارک نوتون از سامسونگ به این موضوع اشاره کرد که این اتفاق برای این رخ نداد که مسئولان این شرکت از عملکرد ۱۰۰ درصد بدون مشکل آن مطمئن نبودند. همچنین سامسونگ نمی‌خواست برای اینکه یک ویژگی را برای اولین بار در گوشی‌هایش قرار دهد، تجربه کاربری را خراب کند.

براساس صحبت‌های این مسئول شرکت سامسونگ، هنوز روی این تکنولوژی کار می‌شود و احتمال دارد که روی گوشی‌های آینده این شرکت چنین چیزی را مشاهده کنیم. به احتمال زیاد این ویژگی روی گلکسی نوت ۹ هم قرار نمیگیرد و در سال ۲۰۱۹ باید منتظر آن باشیم.

منبع: ubergizmo

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. Keiser

  اصلا کلا خیلی قابلیت ها رو تو S9 و S9 Plus نذاشتن (عمدا!!)که سال بعد رو S10 بذارن که بگن یه عالمه پیشرفتش دادیم! سامسونگ هم مثل اپل رو به محافظه کاری آورده و دیگه اون سامسونگ خلاق و انقلابی سابق نیست…

  ولی چون گوشی من چهار سال از زمان معرفی شدنش گذشته، S9 می خرم در مرداد یا شهریور.

 2. سعید

  سلام
  میدونم بی ربطه.
  اما ایمیل دادم هیچ کس جواب نداد!
  لطفا قابلیت instant view تلگرام رو به سایتتون اضافه کنید.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما