کداک از یک دوربین فوری زیبا رونمایی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت کداک دیروز از یک دوربین فوری جدید رونمایی کرد. این شرکت سال‌ها بود که یک دوربین فوری نساخته بود. دوربین جدید Kodak Printomatic یک دوربین دیجیتال جیبی است که یک سنسور ۱۰ مگاپیکسلی دارد. این دوربین تصاویر ثبت شده را در لحظه روی یک کاغذ عکس ۲ در ۳ چاپ می‌کند.

یکی دو سال پیش، دوربین فوری دیگری دقیقا با همین مشخصات عرضه شده بود. دوربین Polaroid Snap در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود و آن هم یک سنسور ۱۰ مگاپیکسلی داشت و روی کاغذ ۲ در ۳ عکس چاپ می‌کرد. این دوربین‌ها حتی از نظر ظاهری هم شباهت یک دیگری به یکدیگر دارند. این اتفاق بی دلیل نیست: هر دو دوربین Kodak Printomatic و Polaroid Snap توسط یک شرکت به اسم C+A Global ساخته شده است. این شرکت با لایسنس کردن برند Polaroid و Kodak این دوربین‌ها را ساخته و عرضه کرده است.

کداک گفته است که دوربین Printomatic شامل مجموعه‌ای از محصولات خواهد شد که تا پایان سال ۲۰۱۷ معرفی و عرضه می‌شوند. دوربین Polaroid Snap یک مدل گران‌تر به اسم Polaroid Pop داشت که هم یک دوربین دیجیتال بود، هم می‌توانست عکس‌ها را چاپ کند. تصور می‌کنیم C+A با برند کداک، چنین دوربینی را هم عرضه کند.

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما