کنسول اندرویدی انویدیا به CES 2017 می‌آید

امیرحسین میرزایی ۱۸ آذر ۱۳۹۵ | ۱۵:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر شایعات جدید واقعیت داشته باشند، ظاهرا در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۷، شاهد رونمایی از مدل جدید کنسول Shield از سوی شرکت انویدیا خواهیم بود. مدت زیادی است که از عرضه‌ی کنسول Shield می‌گذرد و احتمال اینکه انویدیا بخواهد این کنسول اندرویدی را ارتقا دهد، زیاد است. در حال حاضر اطلاعات زیادی از این کنسول جدید در دسترس نداریم، اما می‌دانیم که انویدیا هر ساله در نمایشگاه CES لاس وگاس، یک مراسم برگزار می‌کند.

انتظار می‌رود کنسول NVIDIA Shield هم‌چنین کنترلر جدیدی داشته باشد.

شنیده‌ایم که مدل جدید NVIDIA Shield قرار است از سیستم وای-فای ۸۰۲.۱۱ac استفاده کند و بتواند سرعتی بسیار خوب برای استریم فیلم و سریال ارایه دهد. پخش محتوای ۴K و پشتیبانی از آن هم ظاهرا از قابلیت‌های مدل جدید NVIDIA Shield است.

NvidiaShield-2

با توجه به اینکه گوگل شروع به فروش محتوای ۴K روی فروشگاه پلی‌استور کرده است، اینکه NVIDIA Shield از آن پشتیبانی کند بسیار عقلانی است؛‌ مخصوصا که این کنسول اندرویدی است و از فروشگاه پلی‌استور گوگل استفاده می‌کند.

انتظار می‌رود کنسول NVIDIA Shield هم‌چنین کنترلر جدیدی داشته باشد. ریموت و کنترلر این کنسول در حال حاضر وای-فای برای اتصال به کنسول استفاده می‌کنند، اما احتمالا در مدل جدید، این دسته‌ها از سیستم بلوتوث استفاده خواهند کرد تا مصرف انرژی کمتری داشته باشند.

نمایشگاه CES 2017 در ماه ژانویه برگزار می‌شود.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما