کورتانا برای ایکس باکس وان تاخیر خورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

کورتانا برای ایکس باکس وان تا سال آینده‌ی میلادی ارایه نخواهد شد.

“ما می‌خواهیم قبل از عرضه‌ی رسمی کورتانا مطمئن شویم که تجربه‌ی آن متناسب با نیازهای بازی‌کنندگان است.”

مایکروسافت در حال حاضر مشغول تست یک داشبورد جدید ویندوز ۱۰ برای ایکس باکس وان است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در این به‌روزرسانی اضافه خواهد شد، ادغام کورتانا است. مایکروسافت در ویدیوهای متعددی نحوه‌ی عملکرد کورتانا را در این داشبورد به نمایش گذاشته؛ اما حالا این شرکت اعلام کرده که کورتانا برای به‌روزرسان ماه آینده آماده نخواهد بود. «لری هرب» (Larry Hryb) از سوی مایکروسافت گفت: “برنامه‌ی ما این است که اواخر امسال (سال میلادی) کورتانا را به پیش‌نمایش تجربه‌ی ایکس باکس وان اضافه کنیم. ما می‌خواهیم قبل از عرضه‌ی رسمی کورتانا مطمئن شویم که تجربه‌ی آن متناسب با نیازهای بازی‌کنندگان است.”

علت این تاخیر دقیقا مشخص نیست، اما وقتی در خرداد ماه مایکروسافت جزییات اضافه شدن کورتانا به ایکس باکس وان را داد، هیچ اشاره‌ای به سال ۲۰۱۶ نکرد. در آن زمان، مایکروسافت در یک ویدیوی تبلیغاتی گفت که برای تشخیص صدای کورتانا به کینکت احتیاج است، بنابراین احتمالا این تاخیر فرصتی به شرکت می‌دهد که دستیار دیجیتالی را با هدست سازگار سازد.

علیرغم این تاخیر، مایکروسافت پیش‌نمایش داشبورد جدید را مطابق برنامه‌ عرضه می‌کند. این شرکت اعضای بیشتری را برای تست این داشبورد اضافه خواهد کرد. یک برنامه‌ی بتای ایکس باکس برای ویندوز ۱۰ هم ویژگی‌های جدیدی را به همراه دارد که شامل گفت و گوی متنی دسته جمعی می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: The Vergeبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما