کورتانا برای نصب ویندوز به کمک شما می‌آید

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت مایکروسافت در حال ایجاد تغییرات مهمی است تا مراحل نصب ویندور ۱۰ برای کاربران آسان‌تر از قبل شود. مایکروسافت سال‌هاست تلاش می‌کند که کار نصب ویندوز را برای کاربران راحت‌تر کند. حالا با به‌ لطف به روزرسان Creators Update ویندوز ۱۰، می‌توانید بنشینید و با استفاده از صدایتان، ویندوز خودتان را نصب کنید!

کاربرانی که این به روزرسان را نصب کرده‌اند، می‌توانند با استفاده از دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت یعنی کورتانا مراحل نصب ویندوز را به راحتی طی کنند. به این صورت که کورتانا در ابتدا به کاربر خوش‌آمدگویی می‌کند و کاربر را برای اتصال به شبکه‌ی Wi-Fi و ورود به حساب کاربری مایکروسافت، کمک می‌کند. احتمالا تجربه‌ی هیجان‌انگیزی باشد که بتوانیم با یک دستیار صوتی هوشمند، ویندوز رایانه‌ خود را بدون نیاز به موس و کیبورد نصب کنیم!

Tom Warren، نویسنده‌ی سایت خبری Theverge هم در پیامی در حساب توییتر خود، از تجربه‌ی نصب ویندوز با استفاده از دستیار صوتی هوشمند مایکروسافت، ابراز رضایت کرد. او موفق شد که آخرین نسخه ویندوز ۱۰ با به‌روزرسان Creartors Update را نصب کند و با استفاده از کورتانا، تنظیمات کیبورد و شبکه‌ی Wi-Fi را انجام دهد. البته کاربر هر زمان که بخواهد، می‌تواند ارتباط کورتانا را قطع و از موس و کیبورد خود استفاده کند. حالا که مایکروسافت دست به چنین اقدامی زده، می‌توان گفت که نصب ویندوز حتی برای آن دسته از افرادی که آشنایی کمی با رایانه دارند، آسان‌تر از هر زمانی شده است.

منبع: Theverge
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه